Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron

Pris fra 176 krtil 440 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 264 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron
176 kr
Til butik
HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blæk
Farve: 1
Artikel nr.: 4K0V9PE
EAN: 0196548610716
Varenr.: 20132269
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 925 Sort 5000 sider Blæk
177 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 925 sort - op til 5.000 sider
-9%199 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækpatron HP 925 sort - op til 5.000 sider billede

Produktinformation

HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatronDu kan regne med dokumenter i professionel kvalitet. Originale HP-blækpatroner leverer langvarige resultater og ydeevne med enestående pålidelighed. Print dine forretningsdokumenter med kvalitetsblæk, der giver levende farver og skarp sort tekst.GenereltBredde ved forsendelse: 11.48 cmDimensioner (BxDxH) / vægt: 40 gDybde ved forsendelse: 2.39 cmHøjde ved forsendelse: 10.01 cmVægt ved forsendelse: 60 gForbrugsartiklerAfkast: Op til 5000 sider ISO/IEC 19752Antal inkluderet: 1 pakkeFarve: SortForbrugsmaterialetype: BlækpatronHP underbrand: OfficejetUdskriftsteknik: Blækprinter...

Produktspecifikationer

Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.05g
EAN: 0196548610716
Varenr.: 1819248
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 925 sort - op til 5.000 sider
-8%219 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 925 Sort 5000 sider Blæk
229 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 925 / 4K0V9PE - Black Ink
440 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK176 kr215 krKøb
2CompuMail DK177 kr177 krKøb
3Boligcenter DK199 kr199 krKøb
4Vivas DK219 kr288 krKøb
5Ultrashop229 kr229 krKøb
6Proshop DK440 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron

PriceData har fulgt prisen på HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron i 70 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 176 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HP 925 - Sort - original - Officejet - blækpatron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026176 kr1 kr (1%)
8. maj 2026177 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026178 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026177 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026178 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026177 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret