Gå til hovedindhold

HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0195122352295
Pris fra 359 krtil 659 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 353 kr 6. maj

Sammenlign priser på HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 912 / 6ZC74AE Ink 4-Pack
359 kr
Til butik
HP 912 / 6ZC74AE Ink 4-Pack billede

Produktinformation

4 pakker, sort, gul, cyan, magenta, original, blækpatron, for Officejet 80XX; Officejet Pro 80XX

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6ZC74AE
EAN: 0195122352295
Varenr.: 2873809
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 912 Value Pack 6ZC74AE Original
368 kr
Til butik
HP 912 Value Pack 6ZC74AE Original billede

Produktinformation

HP 912 Value Pack 6ZC74AE Original HP No. 912 Value Pack Indhold: Alle 4 printerpatroner.Farve: Sort, Cyan, Magenta og Yellow.Antal sider: Op til 315 sider ved 5% dækning.*Model: No.912 (6ZC74AE) HP Multipack. Originale HP 912-blækpatroner, sort/cyan/ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP OfficeJet Pro 8010
EAN: 0195122352295
Varenr.: 6ZC74AE
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX
376 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk Multipak 6ZC74AE 912 Sort Cyan Magenta Gul
-8%448 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner HP 912 4-pack - sort/cyan/magenta/gul (original)
529 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP Multipack HP 912 (3YL80AE, 3YL77AE, 3YL78AE, 3YL79AE) 6ZC74AE Modsvarer: N/A
-3%532,5 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner HP 912 4-pack - sort/cyan/magenta/gul (original)
549 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 912 CMYK Original Ink
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK359 kr398 krKøb
2Tonerland.dk368 kr368 krKøb
3CS MEGASTORE DK376 kr415 krKøb
4Teknikproffset DK448 kr497 krKøb
5Boligcenter DK529 kr529 krKøb
6InkClub DK532,5 kr532,5 krKøb
7Vivas DK549 kr628 krKøb
8Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX

PriceData har fulgt prisen på HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX i 175 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 361 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for HP 912 - 4 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - Officejet - blækpatron - for Officejet 80XX Officejet Pro 80XX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026359 kr6 kr (2%)
6. maj 2026353 kr6 kr (2%)
19. mar. 2026359 kr5 kr (1%)
12. mar. 2026354 kr5 kr (1%)
28. jan. 2026359 kr2 kr (1%)
27. jan. 2026361 kr2 kr (1%)
26. jan. 2026359 kr2 kr (1%)
25. jan. 2026361 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026359 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026356 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret