Gå til hovedindhold

HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv

HPComputer – tilbehørEAN: 0197497775419
Pris fra 7.203 krtil 8.124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 921 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7203 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 734pm 34" IPS Black 3440 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
7.203 kr
Til butik
HP 734pm 34" IPS Black 3440 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort USB-C 120Hz billede

Produktinformation

HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 8K157A5#ABB
EAN: 0197497775419
Varenr.: 1002279424
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv
7.256 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" HP 734pm Series 7 Pro - 3440x1440 (UWQHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C
7.974 kr
Til butik
34" HP 734pm Series 7 Pro - 3440x1440 (UWQHD) - 120Hz - IPS Black - 100W USB-C billede

Produktinformation

HP 734pm Series 7 Pro monitor kombinerer buet ultrabred produktivitet med et IPS Black-panel for klare farver og indbyggede samarbejdsfunktioner. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Black Tilslutninger: Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C med 100W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium; DisplayHDR 400; 5 MP webcam; Dual-array mikrofoner; Omgivelseslyssensor; IR-sensor Buet ultrabred ergonomi, HDR-understøttelse og omfattende tilslutningsmuligheder effektiviserer multitasking og fjernsamarbejde for designere og kontorbrugere.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 8K157A5#ABB
EAN: 0197497775419
Varenr.: 3286068
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Series 7 Pro 734pm 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips Black 21:9 120hz
8.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.203 kr7.203 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.256 kr7.256 krKøb
3Proshop DK7.974 kr7.974 krKøb
4Dustin DK8.124 kr8.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv

PriceData har fulgt prisen på HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv i 180 dage. Laveste pris i perioden er 7.104 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 8.374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.466 kr.

Den nuværende pris på 7.203 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for HP 734pm - Series 7 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort, sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20267.203 kr10 kr (0%)
20. apr. 20267.213 kr7 kr (0%)
9. apr. 20267.220 kr275 kr (4%)
3. apr. 20267.495 kr10 kr (0%)
2. apr. 20267.485 kr143 kr (2%)
1. apr. 20267.628 kr6 kr (0%)
31. mar. 20267.622 kr143 kr (2%)
29. mar. 20267.479 kr5 kr (0%)
28. mar. 20267.484 kr164 kr (2%)
26. mar. 20267.320 kr187 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret