Gå til hovedindhold

HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

HPMus og trackballsEAN: 0199251099182
Pris fra 460 krtil 488 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 422 kr 27. maj

Sammenlign priser på HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 460 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Tilt Ergonomic 725M Tilt Ergonomic 725M EURO Sort Sort
460 kr
Til butik
HP Tilt Ergonomic 725M Tilt Ergonomic 725M EURO Sort Sort billede

Produktinformation

HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertikal hældning - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BH0Z5AA#ABB
EAN: 0199251099182
Varenr.: 1003820452
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort
487 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Tilt Ergonomic 725M Tilt Ergonomic 725M EURO mouse
-26%488 kr
Før 662 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK460 kr460 krKøb
2CS MEGASTORE DK487 kr526 krKøb
3Proshop DK488 kr527 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

PriceData har fulgt prisen på HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort i 131 dage. Laveste pris i perioden er 414 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 657 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 540 kr.

Den nuværende pris på 460 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for HP 725M - Mus - ergonomisk - 21° semi-vertical tilt - højrehåndet - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026460 kr37 kr (9%)
30. maj 2026423 kr3 kr (1%)
29. maj 2026426 kr4 kr (1%)
27. maj 2026422 kr3 kr (1%)
26. maj 2026425 kr3 kr (1%)
25. maj 2026428 kr1 kr (0%)
24. maj 2026429 kr1 kr (0%)
23. maj 2026428 kr1 kr (0%)
22. maj 2026427 kr4 kr (1%)
20. maj 2026423 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret