Gå til hovedindhold

HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0088698445419
Pris fra 1.468 krtil 6.686,26 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 5.218,26 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1468 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 645A Cyan 12000 sider Toner C9731A
1.468 kr
Til butik
HP 645A Cyan 12000 sider Toner C9731A billede

Produktinformation

HP Original 645A LaserJet-tonerpatron, cyan. Farve toner sideydelse: 12000 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: C9731A
EAN: 0088698445419
Varenr.: 1000906
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550
1.528 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 645A / C9731A Cyan Toner - Lasertoner Cyan
1.528 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP C9731A / 645A Cyan Lasertoner Original
3.148 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 645A Tonerkassette Cyan C9731A Modsvarer: N/A
4.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan 12k - C9731a
4.994 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 645a Toner C9731a Cyan, 12000 Sider
-3%5.785,58 kr
Før 5.981,98 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner color laserjet 5500 cyan C9731A
6.686,26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.468 kr1.468 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.528 kr1.528 krKøb
3Proshop DK1.528 kr1.528 krKøb
4Tonerland.dk3.148 kr3.148 krKøb
5InkClub DK4.819 kr4.819 krKøb
6Dustin DK4.994 kr5.080,25 krKøb
7Hertels Boresko5.785,58 kr5.785,58 krKøb
8RedOffice Konpap6.686,26 kr6.686,26 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550

PriceData har fulgt prisen på HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550 i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.468 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.973 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.600 kr.

Den nuværende pris på 1.468 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for HP 645A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (C9731A) - for Color LaserJet 5500, 5550 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.468 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.469 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.468 kr61 kr (4%)
30. apr. 20261.529 kr18 kr (1%)
18. apr. 20261.547 kr12 kr (1%)
17. apr. 20261.559 kr44 kr (3%)
11. feb. 20261.515 kr61 kr (4%)
10. feb. 20261.576 kr1 kr (0%)
9. feb. 20261.577 kr1 kr (0%)
8. feb. 20261.578 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret