Gå til hovedindhold

HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0829160493879
Pris fra 2.006 krtil 3.041,1 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.035,1 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.940 kr 15. mar.

Sammenlign priser på HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2006 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+
2.006 kr
Til butik
HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere
Farve: 1
Artikel nr.: Q5950A
EAN: 0829160493879
Varenr.: 126699
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 643A Sort 11000 sider Toner Q5950A
2.007 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP Q5950A / 643A Sort Lasertoner Original
2.039 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 643A Tonerkassette sort Q5950A Modsvarer: N/A
2.435 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tonerpatron HPQ5950A sort
2.460 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort 643a 11k - Q5950a
2.494 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Toner Black Color 4700
2.899 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 643a Toner Q5950a Sort, 10000 Sider
3.041,1 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.006 kr2.006 krKøb
2CompuMail DK2.007 kr2.007 krKøb
3Tonerland.dk2.039 kr2.039 krKøb
4InkClub DK2.435 kr2.435 krKøb
5RedOffice Konpap2.460 kr2.460 krKøb
6Dustin DK2.494 kr2.580,25 krKøb
7Ultrashop2.899 kr2.899 krKøb
8Hertels Boresko3.041,1 kr3.041,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+

PriceData har fulgt prisen på HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+ i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.937 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 2.309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.997 kr.

Den nuværende pris på 2.006 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for HP 643A - Sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q5950A) - for Color LaserJet 4700, 4700dn, 4700dtn, 4700n, 4700ph+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20262.006 kr1 kr (0%)
10. maj 20262.007 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.006 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.007 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.006 kr1 kr (0%)
3. maj 20262.007 kr1 kr (0%)
2. maj 20262.006 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.007 kr15 kr (1%)
30. apr. 20262.022 kr81 kr (4%)
8. apr. 20261.941 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret