Gå til hovedindhold

Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider)

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0888793376775
Pris fra 193 krtil 326,3 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 133,3 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 5. maj

Sammenlign priser på Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 62 / C2P06AE Tri-Color (Cyan Magenta Yellow)
193 kr
Til butik
HP 62 / C2P06AE Tri-Color (Cyan Magenta Yellow) billede

Produktinformation

4.5 ml, farve (cyan, magenta, gul), original, blækpatron, for ENVY 55XX, 56XX, 76XX; Officejet 200, 250, 57XX, 8040

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: C2P06AE
EAN: 0888793376775
Varenr.: 2459319
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 62 color printerpatron Original
213 kr
Til butik
HP 62 color printerpatron Original billede

Produktinformation

HP 62 color printerpatron Original Color Inkjet Cartridge No.62 Oemnr. : C2P06AEHP 62 Tri color blæk patron. Farve: Cyan, magenta og gulKapacitet: 4,5 ml. Originale HP 62 printerpatroner giver flotte og holdbare dokumenter og fotos på din HP printer.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP Envy 7640 AiO
EAN: 0888793376775
Varenr.: C2P06AE
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 62 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk C2P06AE
215 kr
Til butik
HP 62 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk C2P06AE billede

Produktinformation

HP Original 62-blækpatron, trefarvet. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Patron kapacitet: Standard, Farve blæk sidekapacitet: 165 Sider, Farve blæk volumen: 4,5 ml, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: C2P06AE
EAN: 0888793376775
Varenr.: 988807884
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider)
239 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider)
259 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk C2P06AE 62 Tri-colour Cyan Magenta Gul
-10%261 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 62 Blækpatron 3-farve C2P06AE Modsvarer: N/A
269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 62 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk C2P06AE
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Farve No.62
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP blæk 62 Tri-colort
326,3 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK193 kr232 krKøb
2Tonerland.dk213 kr213 krKøb
3CompuMail DK215 kr215 krKøb
4Boligcenter DK239 kr239 krKøb
5Vivas DK259 kr328 krKøb
6Teknikproffset DK261 kr310 krKøb
7InkClub DK269 kr269 krKøb
8Ultrashop279 kr279 krKøb
9Dustin DK281 kr367,25 krKøb
10RedOffice Konpap326,3 kr326,3 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider)

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider) i 139 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Blækpatron HP 62 farve - cyan, magenta, gul (165 sider) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026193 kr4 kr (2%)
5. maj 2026189 kr4 kr (2%)
9. apr. 2026193 kr1 kr (1%)
26. feb. 2026192 kr7 kr (4%)
24. feb. 2026199 kr7 kr (4%)
13. feb. 2026192 kr1 kr (1%)
12. feb. 2026193 kr1 kr (1%)
30. jan. 2026194 kr5 kr (3%)
27. jan. 2026199 kr5 kr (3%)
26. jan. 2026194 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret