Gå til hovedindhold

HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv

HPComputer – tilbehørEAN: 0197498944531
Pris fra 1.120 krtil 1.239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.029 kr 17. mar.

Sammenlign priser på HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1120 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 527sf Series 5 27" IPS 1920 x 1080 HDMI VGA 100 Hz Sort
1.120 kr
Til butik
HP 527sf Series 5 27" IPS 1920 x 1080 HDMI VGA 100 Hz Sort billede

Produktinformation

HP 527sf Series 5 27" IPS 1920 x 1080 HDMI VGA 100 Hz Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 94F44E9#ABB
EAN: 0197498944531
Varenr.: 1002221212
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
27" skærm HP Series 5 FHD - 527sf
-10%1.219 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
27" skærm HP Series 5 FHD - 527sf billede

Produktinformation

Elegant 27" FHD skærm til arbejde og hverdagHP 527sf giver dig et stort 27-tommer IPS-panel i skarp Full HD med brede betragtningsvinkler på 178°. Skærmen er flad, antirefleks og leverer jævne bevægelser med op til 100 Hz opdateringshastighed og 5 ms svartid - ideel til alt fra kontoropgaver og studier til streaming og let gaming. Det slanke design i sølv og sort med aftageligt stativ passer stilrent ind på enhver arbejdsplads.Komfortabel og klar billedkvalitetIPS-panelet dækker 99 % sRGB for naturtro farver, mens flimmerfri teknologi skåner øjnene ved lange sessioner. Med 300 cd/m² lysstyrke, typisk kontrastforhold på 1.500:1 og anti-refleks overflade får du et klart billede i forskellige lysforhold.Nem tilslutning til dine enhederTo HDMI 1.4-indgange og én VGA gør det let at koble både pc, laptop og andre kilder til. Skærmen bruger typisk kun 19 W og kan tiltes fra -5° til 25° for den rigtige arbejdsstilling.Skærmstørrelse: 68,6 cm (27")Opløsning: 1.920 × 1.080 (16:9)Panel: IPS, LCD med Edge LED-bagbelysningOpdateringshastighed: Op til 100 HzSvartid: 5 msLysstyrke: 300 cd/m²Kontrast: 1.500:1 (typ.), 10.000.000:1 (dynamisk)Farver: 16,7 mio., 8-bitFarverum: 99 % sRGBSynsvinkler: 178°/178°Antirefleks og flimmerfri: JaTilslutninger: 2 × HDMI 1.4, 1 × VGA, HDCPHældning: -5° til 25°Strømforbrug: 19 W (typ.), 24 W (maks.), 0,5 W (standby)Forsyning: 100–240 V, 50/60 HzMål med fod: B 60,79 × H 43,73 × D 18,82 cmMål uden fod: B 60,79 × H 35,6 × D 3,42 cmVægt med fod: 3,2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skærme
Vægt: 7.95g
EAN: 0197498944531
Varenr.: 1965384
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv
1.229 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP 527sf - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
27" skærm HP Series 5 FHD - 527sf
-10%1.239 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.120 kr1.120 krKøb
2Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.229 kr1.229 krKøb
4Proshop DK1.229 kr1.229 krKøb
5Vivas DK1.239 kr1.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv

PriceData har fulgt prisen på HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.014 kr (registreret d. 26. januar 2026), højeste er 1.250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.099 kr.

Den nuværende pris på 1.120 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for HP 527sf - 5 Series - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - 2xHDMI, VGA - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.120 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.119 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.120 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.119 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.129 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.128 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.129 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.127 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.119 kr13 kr (1%)
10. maj 20261.132 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret