Gå til hovedindhold

HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander)

HPComputer – tilbehørEAN: 0197961406764
Pris fra 1.840 krtil 1.933 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.800 kr 7. mar.

Sammenlign priser på HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1840 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP 527pq Series 5 Pro - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS
1.840 kr
Til butik
27" HP 527pq Series 5 Pro - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

HP 527pq Series 5 Pro monitor leverer klar produktivitet og ergonomisk justerbarhed til kontor- og professionel brug, med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcis farvegengivelse. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Panel type: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: 100% sRGB; 350 cd/m² lysstyrke; Højde, pivot, tilt, swivel-stander; Antirefleksbehandling Præcis farvegengivelse, brede betragtningsvinkler og fleksibel ergonomi gør denne monitor velegnet til fokuserede kontoropgaver, indholdsrevision og lange produktive arbejdsperioder.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9D9S0A5#ABB
EAN: 0197961406764
Varenr.: 3309871
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Series 5 Pro 527pq 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
-14%1.874 kr
Før 2.177,18 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Series 5 Pro 527pq 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

27 tommer QHD IPS-panel leverer skarpe 2560 x 1440-billeder og 100 % sRGB-dækning 100 Hz opdateringshastighed og 5 ms GTG (grå-til-grå) responstid giver jævn bevægelse Anti-reflekterende, mat skærm og 178° betragtningsvinkel sikrer ensartede farver Lavt blåt lys og flimmerfri teknologi reducerer øjenbelastning ved lange arbejdsdage Justerbar fod med 150 mm højde, pivot og drejefunktion samt USB 3.2-hub...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 9D9S0A5#ABB
EAN: 0197961406764
Varenr.: 5020043661
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 527pq 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort
1.929 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander)
1.933 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.840 kr1.840 krKøb
2Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb
3CompuMail DK1.929 kr1.929 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.933 kr1.933 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander)

PriceData har fulgt prisen på HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.800 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 2.015 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.907 kr.

Den nuværende pris på 1.840 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for HP 527pq - Series 5 Pro - LED-skærm - 27 - 2560 x 1440 QHD - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sort og sølv (stander) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 20261.840 kr3 kr (0%)
29. apr. 20261.843 kr15 kr (1%)
9. apr. 20261.858 kr1 kr (0%)
30. mar. 20261.857 kr1 kr (0%)
29. mar. 20261.858 kr8 kr (0%)
28. mar. 20261.866 kr52 kr (3%)
27. mar. 20261.918 kr24 kr (1%)
26. mar. 20261.942 kr25 kr (1%)
25. mar. 20261.967 kr18 kr (1%)
22. mar. 20261.949 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret