Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard 24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0197961408171
Pris fra 1.569 krtil 2.279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 710 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1569 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 524pu 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
1.569 kr
Til butik
HP 524pu 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

HP 524pu - Series 5 Pro - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - jet black, naturlig sølv og jet sort (stativ)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9D9V7AA#ABB
EAN: 0197961408171
Varenr.: 1002874018
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C
1.574 kr
Til butik
24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C billede

Produktinformation

HP Series 5 Pro 524pu monitor leverer erhvervsorienteret produktivitet med klare IPS-billeder, integreret 100W USB-C Power Delivery, Ethernet og ergonomiske justeringsmuligheder til fleksible kontorarbejdsgange. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C with 100W USB-C Power Delivery, Ethernet Særlige funktioner: USB 3.2 Gen 1 hub; USB Power Delivery 100W; 100% sRGB; 350 cd/m²; Built-in Ethernet Alsidig tilslutning, præcis farvedækning og ergonomiske justeringer effektiviserer multitasking og sikrer behagelig, produktiv arbejdstid.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9D9V7AA#ABB
EAN: 0197961408171
Varenr.: 3335516
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm HP Series 5 Pro 24" IPS Full HD 100 Hz USB-C
-10%1.899 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm HP Series 5 Pro 24" IPS Full HD 100 Hz USB-C billede

Produktinformation

HP 524pu - Series 5 Pro - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - jet black, naturlig sølv og jet sort (stativ)Få flere muligheder med 23,8" FHD USB-C-skærmen i HP's serie 5 Pro. Det elegante, moderne design giver dig skarpe og flotte billeder og forbedret strømforsyning på 100 W med tilslutning af kun ét kabel, som nemt kan sluttes til pc'er og andet udstyr derhjemme eller på kontoret.GenereltBacklight-teknologi: Kantbelyst LEDDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 53.94 cm x 18.95 cm x 50.32 cm - med standerEgenskaber: Flicker Free-teknologiMicro EdgeLow Blue Light-teknologi8-bit(6-bit + FRC) Color DepthHP Eye Ease3-sidet rammeløsOut-of-Band MAC Address Pass Through (MAPT)Out-of-Band Wake on LAN (WoL)PXE BootIn-Band MAC-adresse-gennemgang (MAPT)Energiklasse: Klasse DEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2047542Farve: Jet black, naturlig sølv og jet sort (stativ)Farve support: 16,7 millioner farverFarvespektrum: 100% sRGBFormatforhold: 16:9Indbygget udstyr: USB 3.2 Gen 1 hubKontrastforhold: 1500:1 / 10000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 50 - 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 350 cd/m²OSD sprog: Kinesisk (traditionelt)Kinesisk (forenklet)EngelskTyskFranskItalienskPortugisiskRussisk

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 7.89g
EAN: 0197961408171
Varenr.: 1935255
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm HP Series 5 Pro 24" IPS Full HD 100 Hz USB-C
-9%1.919 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 524pu 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.569 kr1.569 krKøb
2Proshop DK1.574 kr1.574 krKøb
3Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
4Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
5Ultrashop2.279 kr2.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C

PriceData har fulgt prisen på 24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.569 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 1.823 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.750 kr.

Den nuværende pris på 1.569 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 60 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for 24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for 24" HP Series 5 Pro 524pu - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - 100W USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 20261.569 kr135 kr (8%)
23. apr. 20261.704 kr43 kr (3%)
18. apr. 20261.661 kr43 kr (3%)
17. apr. 20261.704 kr59 kr (3%)
16. apr. 20261.763 kr9 kr (1%)
15. apr. 20261.772 kr17 kr (1%)
13. apr. 20261.755 kr18 kr (1%)
11. apr. 20261.773 kr9 kr (1%)
10. apr. 20261.782 kr26 kr (1%)
8. apr. 20261.756 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret