Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis

Pris fra 787 krtil 979 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 657 kr 16. apr.

Sammenlign priser på HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 787 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 322pf 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
787 kr
Til butik
HP 322pf 22" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22" (21.5" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort - Smart Buy

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9U5B0UT#ABB
EAN: 0198122622504
Varenr.: 1002330934
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" HP 322pf Series 3 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
793 kr
Til butik
22" HP 322pf Series 3 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

HP 322pf Series 3 Pro monitor leverer pålidelig produktivitet og kontorydelse med et IPS-panel for præcise farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 22" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: TCO Certified Displays; ENERGY STAR kvalificeret; Blændfri belægning; Tilt-justering Pålidelig farvegengivelse, energicertificeringer og fleksible tilslutningsmuligheder effektiviserer daglige workflows og mindsker øjenbelastning ved lange kontorsessioner.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9U5B0UT#ABB
EAN: 0198122622504
Varenr.: 3314713
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis
835 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP 322pf 22" IPS FHD skærm - HDMI/DP/VGA, 100 Hz
-28%879 kr
Før 1.229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP 322pf 22" IPS FHD skærm - HDMI/DP/VGA, 100 Hz
-28%899 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Hp 322pf Series 3 Pro 21.5 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 100hz
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 322pf 22 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 100Hz
979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK787 kr787 krKøb
2Proshop DK793 kr832 krKøb
3CS MEGASTORE DK835 kr874 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Vivas DK899 kr968 krKøb
6Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
7Ultrashop979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis

PriceData har fulgt prisen på HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis i 181 dage. Laveste pris i perioden er 657 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 1.047 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 781 kr.

Den nuværende pris på 787 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for HP 322pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 22 (21.5 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, Dis de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026787 kr6 kr (1%)
1. jun. 2026793 kr12 kr (1%)
31. maj 2026805 kr18 kr (2%)
29. maj 2026823 kr59 kr (8%)
28. maj 2026764 kr66 kr (8%)
27. maj 2026830 kr10 kr (1%)
26. maj 2026820 kr1 kr (0%)
25. maj 2026821 kr3 kr (0%)
21. maj 2026824 kr3 kr (0%)
18. maj 2026821 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret