Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home

Hewlett-PackardBærbare computereEAN: 0199485572925
Pris fra 3.873 krtil 4.489 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 616 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3873 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home
3.873 kr
Til butik
HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home billede

Produktinformation

HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC. Produkttype: Laptop, Formfaktor: Muslingeskal. Processorserie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 7535U. Skærm diagonal: 39,6 cm (15.6"), HD-type: Fuld HD, Skærmopløsning: 1920 x 1080 pixel. Intern hukommelse: 16 GB, Intern hukommelsestype: DDR5-SDRAM. Samlet lagringskapacitet: 256 GB, Lagermedie: SSD. On-board grafikkort, model: AMD Radeon 660M. Operativsystem installeret: Windows 11 Home...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B3AC4AT#UUW
EAN: 0199485572925
Varenr.: 1003530711
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 255R G10, AMD Ryzen™ 5, 2,9 GHz, 39,6 cm (15.6), 1920 x 1080 pixel, 16 GB, 256 GB
4.181 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6) Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.1
4.489 kr
Til butik
HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6) Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.1 billede

Produktinformation

HP 255R 15,6" G10 Notebook PC Oplev den perfekte kombination af kraft og bærbarhed med HP 255R 15,6" G10 Notebook PC. Udrustet med den kraftfulde AMD Ryzen 5 7535U processor og 16 GB DDR5-SDRAM, kan denne laptop håndtere alt fra kontorarbejde til multimed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 0199485572925
Varenr.: 109602

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.873 kr3.873 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.181 kr4.181 krKøb
3Ultrashop4.489 kr4.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home

PriceData har fulgt prisen på HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home i 172 dage. Laveste pris i perioden er 3.399 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 4.688 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.251 kr.

Den nuværende pris på 3.873 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 75 prisændringer for HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 75 prisændringer for HP 255R 15.6 inch G10 Notebook PC AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 39,6 cm (15.6") Fuld HD 16 GB DDR5-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.873 kr346 kr (8%)
22. maj 20264.219 kr24 kr (1%)
21. maj 20264.243 kr1 kr (0%)
19. maj 20264.244 kr23 kr (1%)
18. maj 20264.267 kr1 kr (0%)
17. maj 20264.268 kr23 kr (1%)
16. maj 20264.291 kr1 kr (0%)
15. maj 20264.292 kr23 kr (1%)
14. maj 20264.315 kr24 kr (1%)
13. maj 20264.339 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret