Gå til hovedindhold

HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop

HPMus og trackballsEAN: 0193905408634
Pris fra 102 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 220 Trådløs Hvid
102 kr
Til butik
HP 220 Trådløs Hvid billede

Produktinformation

HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for OMEN Obelisk by HP 875; HP 27; Laptop 15; Pavilion Gaming TG01; Spectre x360 Laptop

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7KX12AA#ABB
EAN: 0193905408634
Varenr.: 995275346
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Wireless Mouse 220 (Snow White) - Mus - 3 knapper - Hvid
108 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop
118 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 220 Trådløs Hvid
139 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus HP 220 - optisk, hvid
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus HP 220 - optisk, hvid
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK102 kr102 krKøb
2Proshop DK108 kr147 krKøb
3CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
4Ultrashop139 kr139 krKøb
5Boligcenter DK199 kr199 krKøb
6Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop

PriceData har fulgt prisen på HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop i 166 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for HP 220 - Mus - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - snehvid - CTO - for HP 27 ENVY Laptop 13, 17 Laptop 14, 15 Pavilion Laptop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026102 kr2 kr (2%)
14. apr. 2026104 kr2 kr (2%)
9. apr. 2026106 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026106 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026106 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026106 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026105 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret