Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul

Pris fra 268 krtil 439 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 171 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 12. maj

Sammenlign priser på HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul
268 kr
Til butik
HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul billede

Produktinformation

5 ml, farve (cyan, magenta, gul), original, blækpatron, for Deskjet F2149, F2179, F2185, F2210, F2224, F2240, F2288, F2290, F375; Officejet 56XX

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: C9352AE
EAN: 8291609414004
Varenr.: 2001632
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 22 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk C9352AE
368 kr
Til butik
HP 22 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk C9352AE billede

Produktinformation

HP Original 22-blækpatron, trefarvet. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Patron kapacitet: Standard udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 165 Sider, Farve blæk volumen: 5 ml, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: C9352AE
EAN: 8291609414004
Varenr.: 81234
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 22 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk C9352AE
439 kr
Til butik
HP 22 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk C9352AE billede

Produktinformation

Opdag den imponerende kvalitet med HP 22 Farve Blækpatron, der tilbyder livlige farver i cyan, magenta og gul. Med en kapacitet på op til 165 sider sikrer denne blækpatron, at du kan udskrive alt fra dagligdags dokumenter til farverige billeder i høj kval...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Printere & Forbrugsvarer
EAN: 8291609414004
Varenr.: 37363

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK268 kr307 krKøb
2CompuMail DK368 kr368 krKøb
3Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul

PriceData har fulgt prisen på HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul i 168 dage. Laveste pris i perioden er 254 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 259 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HP 22 / C9352AE Tri-Color - Blækpatron Cyan, Magenta, Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026268 kr14 kr (6%)
12. maj 2026254 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026259 kr5 kr (2%)
18. apr. 2026254 kr5 kr (2%)
14. apr. 2026259 kr2 kr (1%)
17. dec. 2025257 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret