Gå til hovedindhold

Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm

HPHukommelseEAN: 0198701274209
Pris fra 3.343 krtil 6.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.276 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.025 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3343 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP DDR5 SDRAM 16GB 5600MHz SO DIMM 262-PIN
3.343 kr
Til butik
HP DDR5 SDRAM 16GB 5600MHz SO DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

HP - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - 1.1 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AL0M6AA
EAN: 0198701274209
Varenr.: 1002538574
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 16Gb Ddr5 5600 Sodimm Memory
5.339 kr
Til butik
HP 16Gb Ddr5 5600 Sodimm Memory billede

Produktinformation

HP 16GB DDR5 5600 SO-DIMM Memory Opgrader din bærbare computer med den kraftfulde HP 16GB DDR5 5600 SO-DIMM Memory, modelnummer AL0M6AA. Denne hukommelse tilbyder højtydende ydeevne, ideel til multitasking og krævende applikationer. Med en hastighed på 56...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: RAM
EAN: 0198701274209
Varenr.: 87898
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm
6.619 kr
Til butik
Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm billede

Produktinformation

16 GB DDR5 5600 MHz forbedrer multitasking og programrespons 1,1 V lavspændingsdesign reducerer strømforbrug og varmeudvikling 262-bens SO‑DIMM, kompakt 70 x 30 x 2 mm passer til moderne bærbare computere Kompatibel med ProBook, EliteBook og ZBook G11 erhvervsmodeller 3 års garanti understøtter langsigtet anvendelse og tryghed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Hukommelse
Artikel nr.: AL0M6AA
EAN: 0198701274209
Varenr.: 5020029615

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.343 kr3.343 krKøb
2Ultrashop5.339 kr5.339 krKøb
3Dustin DK6.619 kr6.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm

PriceData har fulgt prisen på Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 975 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 3.897 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.929 kr.

Den nuværende pris på 3.343 kr er 73% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Hp 16gb Ddr5 5600 Sodimm-hukommelse 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.343 kr99 kr (3%)
25. apr. 20263.244 kr137 kr (4%)
18. apr. 20263.107 kr98 kr (3%)
16. apr. 20263.205 kr692 kr (18%)
13. apr. 20263.897 kr692 kr (22%)
2. apr. 20263.205 kr237 kr (7%)
15. mar. 20263.442 kr417 kr (14%)
5. mar. 20263.025 kr14 kr (0%)
2. mar. 20263.039 kr2 kr (0%)
28. feb. 20263.037 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret