Gå til hovedindhold

Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0193424172665
Pris fra 471 krtil 1.244 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 773 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 471 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Offi
TrustScore 4 ud af 53,7
Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A
471 kr
Til butik
Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A billede

Produktinformation

Bestil Hp kompatibel W1120A / 120A tromle online i dag, Vi leverer waste toner til din printer fra dag til dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Offi
Kategori: HP Color Laser MFP 179
EAN: 0193424172665
Varenr.: 58686
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 120A Drum Unit Kit - Tromle enhed Original
848 kr
Til butik
HP 120A Drum Unit Kit - Tromle enhed Original billede

Produktinformation

HP 120A Drum Unit Kit - HP W1120A Bemærk : Dette produkt indeholder IKKE toner. Type: Original HP.Farve: BK / C / M / Y Tromle enhed - Image unit.Antal sider: Op til 16.000 v. 5% dækning.*Model: 120A - W1120A

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP Color Laser 150NW
EAN: 0193424172665
Varenr.: W1120A
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 120A / W1120A - Drum kit
897 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 120A 16000 sider Tromlekit W1120A
987 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Tromle W1120A 120A Sort Cyan Magenta Gul
1.041 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tromlekit til laserprinter - HP 120A 16.000 sider
-9%1.059 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tromlekit til laserprinter - HP 120A 16.000 sider
-9%1.079 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP Tromle, 16 000 sider W1120A Modsvarer: N/A
1.109 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 120A 16000 sider Tromlekit W1120A
1.169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Tromle 120a 16k – Cl 150a/150nw/178nw/179fnw
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Offi471 kr471 krKøb
2Tonerland.dk848 kr848 krKøb
3Proshop DK897 kr936 krKøb
4CompuMail DK987 kr987 krKøb
5Teknikproffset DK1.041 kr1.100 krKøb
6Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
7Vivas DK1.079 kr1.148 krKøb
8InkClub DK1.109 kr1.109 krKøb
9Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb
10Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A

PriceData har fulgt prisen på Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 471 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 960 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 746 kr.

Den nuværende pris på 471 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Hp 120A BK-C-M-Y tromle 16.000 sider - kompatibel W1120A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026471 kr377 kr (44%)
30. maj 2026848 kr377 kr (80%)
4. maj 2026471 kr377 kr (44%)
3. maj 2026848 kr377 kr (80%)
31. mar. 2026471 kr9,6 kr (2%)
26. mar. 2026480,6 kr367,4 kr (43%)
7. feb. 2026848 kr70 kr (8%)
6. feb. 2026918 kr70 kr (8%)
23. dec. 2025848 kr112 kr (12%)
22. dec. 2025960 kr112 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret