Gå til hovedindhold

Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A

HousegardRøgalarmerEAN: 7320896040304
Pris fra 238,98 krtil 345 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 106,02 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 221 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 238.98 kr. 15 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LUMA, WIFI HUB, GW650
238,98 kr
Til butik
LUMA, WIFI HUB, GW650 billede

Produktinformation

Housegard Luma, HUB SKU 604030 ?Forbinder LUMA-produkter med din mobiltelefon og få notifikationer i tilfælde af alarm lavt batteriniveau og sabotage. Via appen kan du teste, pause og se det aktuelt batteriniveau. Ved at bruge appen "Smart Life - Sma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HOUSEGARD
EAN: 7320896040304
Varenr.: 15842193375567
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Housegard Luma Smart WiFi hub, GW650
249 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Housegard hub til Luma alarmer
249 kr
Til butik
Housegard hub til Luma alarmer billede

Produktinformation

"Smart styring til dine Luma alarmer med Housegard hub Med denne Housegard hub til Luma alarmer får du en nem og praktisk måde at holde øje med sikkerheden i hjemmet direkte fra mobilen. Hubben gør det muligt at forbinde dine Luma-enheder, så du modt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Housegard
Kategori: Hus & hjem
Farve: white
Størrelse: 80 x 80 x 27 mm
EAN: 7320896040304
Varenr.: 6285650114
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Housegard Luma HUB GW650
249 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Luma, Wifi Hub, Gw650
254,17 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HOUSEGARD Luma WiFi Hub, for app tilslutning af Luma serien.
258 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Luma, wifi hub, gw650
261,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Housegard hub til Luma alarmer
269 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A
-10%287 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hub / Housegard LUMA / Smart røgalarm system
309 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Housegard hub til Luma alarmer
319 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Housegard hub til Luma alarmer
319 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Housegard hub til Luma alarmer
339 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Housegard Luma hub t/forbindelse med mobiltelefon
-44%344 kr
Før 618,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Housegard hub til Luma alarmer
345 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN238,98 kr238,98 krKøb
2WATTOO.DK249 kr249 krKøb
3LavprisEl249 kr249 krKøb
4Proshop DK249 kr288 krKøb
5Billigelogvvs.dk254,17 kr254,17 krKøb
6CS MEGASTORE DK258 kr297 krKøb
7MaintainIt261,25 kr261,25 krKøb
8Greenline269 kr269 krKøb
9InkClub DK287 kr287 krKøb
10BatteryStore & More309 kr309 krKøb
11BilligVVS DK319 kr319 krKøb
12CompletVVS319 kr319 krKøb
13LavprisVærktøj339 kr339 krKøb
14Globaltools.dk344 kr344 krKøb
15LavprisVVS345 kr345 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A i 186 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 238,98 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Housegard Housegard Luma HUB GW650 7320896040304 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026238,98 kr2,88 kr (1%)
7. maj 2026236,1 kr9,9 kr (4%)
6. maj 2026246 kr9,9 kr (4%)
15. apr. 2026236,1 kr8,1 kr (4%)
2. apr. 2026228 kr3 kr (1%)
26. mar. 2026231 kr5 kr (2%)
13. mar. 2026226 kr5 kr (2%)
9. mar. 2026221 kr4 kr (2%)
6. mar. 2026225 kr4 kr (2%)
2. mar. 2026221 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret