Gå til hovedindhold

House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush

House of HurRouge og bronzereEAN: 8809864759640
Pris fra 135 krtil 178 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 27. mar.

Sammenlign priser på House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
House of Hur Moist Ampoule Blusher 04 Lavender Flush 20ml
-20%135 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House of Hur Moist Ampoule Blusher 04 Lavender Flush 20ml billede

Produktinformation

House of Hur Moist Ampoule Blusher er en let, langtidsholdbar blush, der giver en naturlig glød.

Produktspecifikationer

Mærke: House of Hur
Kategori: Blush
Artikel nr.: 2011
EAN: 8809864759640
Varenr.: 3345144
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush
-19%135 kr
Før 166 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush billede

Produktinformation

Moist Ampoule Blusher 04 Lavender Flush er en silkeblød, flydende blush, der kombinerer plejende egenskaber med en glødende effekt. Formlen er opbygningsbar og kan justeres for at skabe enten en blød eller mere intens nuance, afhængigt af ønsket look. Med over 50 % fugtighedsessens smelter nuancen ind i huden og giver en naturlig, glødende og fugtet finish uden at føles klistret. Egenskaber: Beriget med 50 % fugtighedsessens - fugter og plejer huden. Bygbar dækning - fra naturlig flush til mere markeret look. Smidig, let påførbar konsistens - perfekt til fingertupper eller svamp. Efterlader huden blød og behagelig - aldrig tør eller kaget. Tilpasset alle hudtoner og hudtyper. Tilgængelige nuancer: 01 Nude Beige - solkyss varm aprikosnude 02 Deep Plum - blød blommefiolet 03 Rose Brown - tidløs rosabrun nuance 04 Lavender Flush - kold lavendel 05 Peach Coral - solkyss varm koral 06 Cherry Blossom - ungdommelig varm rosa 07 Pink Noise - drømmende kold rosa tone 08 Berry Purple - mørkebær lilla 09 Ruby Red - dyb rubinrød Passer alle hudtyper - især dig, der ønsker en fugtgivende blush med naturlig glød og vægtløs følelse.

Produktspecifikationer

Mærke: House Of Hur
Kategori: Rouge
0
Artikel nr.: 2011
EAN: 8809864759640
Varenr.: B098487
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
House of Hur Moist Ampoule Blusher 04 Lavender Flush
178 kr
Til butik
House of Hur Moist Ampoule Blusher 04 Lavender Flush billede

Produktinformation

Moist Ampoule Blusher 04 Lavender Flush er en silkeblød, flydende blush, der kombinerer plejende egenskaber med en glødende effekt. Formlen er opbygningsbar og kan justeres for at skabe enten en blød eller mere intens nuance, afhængigt af ønsket look. Med over 50 % fugtighedsessens smelter nuancen ind i huden og giver en naturlig, glødende og fugtet finish uden at føles klistret.Egenskaber:Beriget med 50 % fugtighedsessens – fugter og plejer huden.Bygbar dækning – fra naturlig flush til mere markeret look.Smidig, let påførbar konsistens – perfekt til fingertupper eller svamp.Efterlader huden blød og behagelig – aldrig tør eller kaget.Tilpasset alle hudtoner og hudtyper.Tilgængelige nuancer:01 Nude Beige – solkyss varm aprikosnude02 Deep Plum – blød blommefiolet03 Rose Brown – tidløs rosabrun nuance04 Lavender Flush – kold lavendel05 Peach Coral – solkyss varm koral06 Cherry Blossom – ungdommelig varm rosa07 Pink Noise – drømmende kold rosa tone08 Berry Purple – mørkebær lilla09 Ruby Red – dyb rubinrødPasser alle hudtyper – især dig, der ønsker en fugtgivende blush med naturlig glød og vægtløs følelse.Påfør efter hudpleje og base-makeup.Ryst let før brug for jævn konsistens.Påfør en lille mængde på hånden.Dup produktet ind med fingerspidserne eller makeup-redskaber på kinderne.Byg farven op lag for lag, indtil du opnår ønsket intensitet. House of Hur Moist Ampoule Blusher 04 Lavender Flush...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House of Hur
Kategori: Blush
Størrelse: 20.000000000
Artikel nr.: 2011
EAN: 8809864759640
Varenr.: 4102-101-0004
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
House of Hur Moist Ampoule Blusher 04 Lavender Flush - 20 ml
178 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK135 kr135 krKøb
2Bangerhead DK135 kr135 krKøb
3Lyko DK178 kr178 krKøb
4NordicFeel DK178 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush

PriceData har fulgt prisen på House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush i 180 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for House of Hur Moist Ampoule Blusher (20 ml) 04 Lavender Flush de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026135 kr2 kr (2%)
27. maj 2026133 kr2 kr (1%)
26. maj 2026135 kr2 kr (2%)
24. maj 2026133 kr2 kr (1%)
20. maj 2026135 kr31 kr (19%)
13. maj 2026166 kr42 kr (34%)
4. maj 2026124 kr21 kr (14%)
2. maj 2026145 kr21 kr (17%)
29. apr. 2026124 kr9 kr (7%)
26. apr. 2026133 kr12 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret