Gå til hovedindhold

HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200)

House NordicDekorative løbereChenille polyesterHjemmeindretning og komfortEAN: 5713917005901

House Nordic Hawai løber i orange og blå farver, 80x200 cm. Chenille polyester materiale giver holdbarhed og komfort til ethvert rum i hjemmet. Læs mere

Pris fra 369 krtil 650 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 281 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 322,05 kr 22. mar.

Sammenlign priser på HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200)
369 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hawai løber, orange og blå
379 kr
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Havana Løber - Løber, Orange/Blå 80X200 Cm
437 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Løber i orange og blå 80x200 cm - 3981267
449,95 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Havana Løber - Orange og blå 80x200 cm
499 kr
Til butik
Gå til Bovari DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tæppeløber orange/blå chenille - OEKO-TEX® - 80×200 cm
599 kr
Til butik
Gå til 3-nordic
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Arona - Løber i blå-orange polyester, 80 x 200 cm.
650 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk369 kr369 krKøb
2ebuy24 DK379 kr428 krKøb
3Billige Bolig Møbler437 kr437 krKøb
4Homeshop DK449,95 kr449,95 krKøb
5Bolig & Haven499 kr499 krKøb
6Bovari DK599 kr599 krKøb
73-nordic650 kr650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Hawai løber, orange og blå

House Nordic

House Nordic Hawai løber i orange og blå farver, 80x200 cm. Chenille polyester materiale giver holdbarhed og komfort til ethvert rum i hjemmet.

• løber
• gang tæppe
• entre tæppe
• gulvtæppe
• hawai
• house nordic tæppe
• orange tæppe
• blå tæppe
• Hjemmeindretning og komfort
• Chenille polyester

Beskrivelse

House Nordic Hawai løber er et smukt tæppe i livlige orange og blå farver, der bringer stil og funktionalitet til dit hjem. Måler 80x200 cm og er fremstillet af høj kvalitets chenille polyester, som sikrer både holdbarhed og en blød fornemmelse under fødderne. Tæppet er designet med øje for detaljer og leveres samlet, så det er klar til brug med det samme. Den smukke farvekombination af orange og blå gør det til en perfekt dekorativ tilføjelse til entre, gang, køkken eller soveværelse. Materialet er modstandsdygtigt over for daglig brug og let at vedligeholde.

Specifikationer

farve:Orange og blå
vægt:1,9 kg
bredde:200 cm
højde:1 cm
leveres:Samlet
længde:80 cm
stoftype:100% polyester
materiale:Chenille polyester

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilken størrelse har løberen?

House Nordic Hawai løber måler 80x200 cm, hvilket gør den perfekt til lange gange og entre.

Er tæppet let at rengøre?

Ja, chenille polyester materialet er holdbart og kan rengøres med støvsuger og ved behov punktrens.

Kan løberen bruges udendørs?

Nej, dette er et indendørs tæppe designet til brug i hjemmet på tørre overflader.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200)

PriceData har fulgt prisen på HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 322,05 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 355 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for HOUSE NORDIC Havana gulvtæppe - multifarvet polyester (80x200) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026369 kr18,45 kr (5%)
26. maj 2026350,55 kr28,45 kr (8%)
24. maj 2026379 kr28,45 kr (8%)
1. maj 2026350,55 kr18,45 kr (5%)
29. apr. 2026369 kr10 kr (3%)
28. apr. 2026379 kr30 kr (9%)
6. apr. 2026349 kr33 kr (9%)
5. apr. 2026382 kr33 kr (9%)
29. mar. 2026349 kr10 kr (3%)
23. mar. 2026339 kr16,95 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret