Gå til hovedindhold

House Nordic Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk.

Pris fra 654,55 krtil 2.135 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.480,45 kr (69% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654.55 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
HOUSE NORDIC Harbo spisebordsstol, m. armlæn - sort velour og stål
-5%654,55 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HOUSE NORDIC Harbo spisebordsstol, m. armlæn - sort velour og stål billede

Produktinformation

Denne fine Harbo spisebordsstol kommer fra House Nordic. Stolen er polstret i ryg, sæde og armlæn og beklædt med sort velour. Den har stilfulde syninger i ryggen og stolebenene er lavet i stål. Her får du en stol, som du kan bruge sammen med mange forsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Spisebordsstole med armlæn
Farve: Sort
EAN: 5713917017676
Varenr.: 70210
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Harbo spisestuestol sort velour, sort
749 kr
Til butik
Harbo spisestuestol sort velour, sort billede

Produktinformation

Harbo spisestuestol sort velour, sort er en Spisebordsstole i sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Harbo spisestuestol sort velour, sort. OBS: Da stolen er pakket 2 og 2 i en kasse, skal der bestilles et lige antal stole. Blød Velour. Robust metalfod. Høj siddekomfort. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Spisebordsstole
Materiale: Metal
Størrelse: 65 cm x 87 cm
Vægt: 6g
Artikel nr.: 46-1001159
EAN: 5713917017676
Varenr.: 46-1001159
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Harbo Spisebordsstole - sæt af 2 stk. Sort
-25%1.499 kr
Før 1.998 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Harbo Spisebordsstole - sæt af 2 stk. Sort billede

Produktinformation

Harbo Spisebordsstol - Sort velour med sorte metalben (sæt af 2) Elegant spisebordsstol med luksuriøst udtryk og høj siddekomfort. Harbo stolen kombinerer blødt sort velour med robuste sorte metalben for et tidløst og stilrent design. Den brede, polstre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917017676
Varenr.: 43713994096892
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk.
2.135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk654,55 kr654,55 krKøb
2ebuy24 DK749 kr798 krKøb
3Bolig & Haven1.499 kr1.499 krKøb
4Billige Bolig Møbler2.135 kr2.135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 654,55 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 751 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 710 kr.

Den nuværende pris på 654,55 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Harbo Spisebordsstol - Spisebordsstol, Velour, Sort, Sorte Ben Hn1207 Sæt af 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026654,55 kr34,45 kr (5%)
26. maj 2026689 kr60 kr (8%)
24. maj 2026749 kr60 kr (9%)
29. apr. 2026689 kr60 kr (8%)
28. apr. 2026749 kr60 kr (9%)
6. apr. 2026689 kr62 kr (8%)
5. apr. 2026751 kr62 kr (9%)
22. mar. 2026689 kr20 kr (3%)
9. mar. 2026669 kr82 kr (11%)
2. mar. 2026751 kr82 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret