Gå til hovedindhold

House Nordic Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237

House NordicBænkeSkjult opbevaringHjemmeindretning og opbevaringEAN: 5713917031856

House Nordic Branca bænk med skjult opbevaring under sædet. Blødt brunt polyestersæde med naturtræsben - elegant og funktionel løsning. Læs mere

Pris fra 949 krtil 999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 919 kr 26. maj

Sammenlign priser på Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Branca Bænk med opbevaring, 97x40x48cm
-24%949 kr
Før 1.250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Branca bænk med opbevaring brun
959 kr
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237
996 kr
Til butik
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Branca bænk med opbevaring 98x41x48 cm
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven949 kr949 krKøb
2ebuy24 DK959 kr1.008 krKøb
3Billige Bolig Møbler996 kr996 krKøb
4Wood To You999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Branca Bænk med opbevaring

House Nordic

House Nordic Branca bænk med skjult opbevaring under sædet. Blødt brunt polyestersæde med naturtræsben - elegant og funktionel løsning.

• opbevaringsbænk
• siddebænk
• entrébænk
• house nordic
• branca
• træbænk
• møbler til opbevaring
• Hjemmeindretning og opbevaring
• Skjult opbevaring

Beskrivelse

House Nordic Branca bænk kombinerer stil og funktionalitet med sit bløde polyestersæde og elegante træben. Den skjulte opbevaringsløsning under sædet gør den perfekt til entre, soveværelse eller stue. Sædet kan vippes op og give adgang til et rummeligt hulrum, ideelt til tæpper, sko, legetøj og andre praktiske ting. Med sine afrundede former og nordiske design passer den naturligt ind i moderne danske hjem. Fremstillet af højkvalitets materialer: polyester, skum og krydsfiner med solide træben. Maksimal belastning på 110 kg gør den både holdbar og praktisk for daglig brug.

Specifikationer

ben:Naturtræ
mål:98×41×48 cm
farve:Brun/natur
vægt:11,2 kg
materiale:Polyester, skum, krydsfiner
opbevaring:Skjult rum under sæde
sædedybde:38 cm
sædehøjde:48 cm
max_belastning:110 kg

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor meget kan bænken bære?

Branca bænken kan maksimalt belastes med 110 kg, så den er både sikker og holdbar til daglig brug.

Hvor stor er opbevaringsrummet?

Opbevaringsrummet under sædet har god størrelse til tæpper, sko, legetøj og andre praktiske ting. Sædet vippes nemt op for adgang.

Er bænken let at samle?

Ja, bænken leveres adskilt men er nem at samle. Alle nødvendige dele og instruktioner følger med.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237

PriceData har fulgt prisen på Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 919 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 963 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 944 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Branca Bænk - Bænk Med Opbevaring, Brun/Natur 97X40X48 Cm, Hn1237 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026949 kr30 kr (3%)
26. maj 2026919 kr30 kr (3%)
24. maj 2026949 kr30 kr (3%)
29. apr. 2026919 kr30 kr (3%)
28. apr. 2026949 kr30 kr (3%)
6. apr. 2026919 kr30 kr (3%)
5. apr. 2026949 kr30 kr (3%)
22. mar. 2026919 kr30 kr (3%)
6. mar. 2026949 kr28,45 kr (3%)
22. feb. 2026920,55 kr28,45 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret