Gå til hovedindhold

Merge Games House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation

Merge GamesVideospilsoftwareEAN: 5060264379293
Pris fra 189 krtil 249,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 60,95 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 186 kr 31. mar.

Sammenlign priser på House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation
189 kr
Til butik
House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation billede

Produktinformation

Simulationsspillet House Flipper 2 byder på gameplay med husrenovering og byggeri med ny grafik, opdaterede mekanikker samt både Story Mode og Sandbox Mode. Vend tilbage til håndværkets værktøjer-hammer, malerrulle og moppe-mens du køber og renoverer faldefærdige huse eller bygger nye hjem fra bunden, og starter som en nybegynder-Flipper, der hjælper lokalsamfundet i byen Pinnacove. Renovér renoveringsobjekter og tag hurtige opgaver Story Mode med lange, engagerende renoveringsprojekter Sandbox Mode til at bygge huse fra bunden Nye mekanikker plus omarbejdede mekanikker fra det originale spil Opdateret grafik for skarpt udseende hjem Find dig til rette i en tilfredsstillende renoveringsrutine, der er imødekommende for både nytilkomne og makeover-veteraner.

Produktspecifikationer

Mærke: Merge Games
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5060264379293
EAN: 5060264379293
Varenr.: 3223965
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Mergegames House Flipper 2
244 kr
Til butik
Mergegames House Flipper 2 billede

Produktinformation

Det er tid til at støve hammeren af - House Flipper er tilbage i en helt ny udgave! Køb og renover nedslidte huse! Eller måske vil du bygge nye? Det kan du nu! Start som rookie Flipper, og tjen en formue ved at hjælpe samfundet i den charmerende by Pinnacove, Det er ligegyldigt, om du er en makeover-veteran, eller om du lige er begyndt - du vil føle dig hjemme på ingen tid! House Flipper 2 introducerer nye mekanikker og opdaterer mekanikker fra det oprindelige spil. Den gode gamle hammer, den trofaste malerrulle og den robuste moppe venter alle på, at du vender tilbage! Ny grafik får vores fixer-uppers til at se skarpe ud som aldrig før!, Kan du lide at bygge? Vælg Sandbox Mode, som giver dig mulighed for at bygge huse fra bunden, I Story Mode kan du fordybe dig i lange og spændende renoveringsprojekter og klare nogle hurtige opgaver, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Mergegames
Kategori: Spil
EAN: 5060264379293
Varenr.: C93071
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
House Flipper 2 - PS5
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK189 kr228 krKøb
2Teknikproffset DK244 kr293 krKøb
3Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation

PriceData har fulgt prisen på House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation i 177 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for House Flipper 2 - Sony PlayStation 5 - Simulation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026189 kr30 kr (14%)
27. apr. 2026219 kr30 kr (16%)
8. apr. 2026189 kr3 kr (2%)
31. mar. 2026186 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026187 kr2 kr (1%)
4. feb. 2026189 kr10 kr (6%)
31. jan. 2026179 kr19 kr (12%)
29. jan. 2026160 kr29 kr (15%)
23. jan. 2026189 kr1 kr (1%)
6. dec. 2025188 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret