Gå til hovedindhold

House Doctor - Salatsæt, Eya, Natur, sæt af 2 stk.

House DoctorSpisebestikEAN: 5707644873193
Pris fra 104 krtil 149,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45,95 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på House Doctor - Salatsæt, Eya, Natur, sæt af 2 stk. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Eya salatbestik natur 2 dele 27,5 cm
-31%104 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Eya salatbestik natur 2 dele 27,5 cm billede

Produktinformation

House Doctor Eya salatbestik natur 2 dele 27,5 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Salatbestik
EAN: 5707644873193
Varenr.: 595693-01
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Eya salatsæt (2 dele)
109 kr
Til butik
Eya salatsæt (2 dele) billede

Produktinformation

Giv din servering et naturligt æstetisk løft med det smukke Eya salatsæt fra House Doctor. Dette salatsæt i akacietræ består af to dele, der med deres varme glød bringer liv til bordet. Akacietræ er kendt for sine unikke åretegninger, hvilket betyder, at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Udeliv
Farve: Natur
EAN: 5707644873193
Varenr.: 8395
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Salatsæt "Eya" Akacietræ - House Doctor
149 kr
Til butik
Salatsæt "Eya" Akacietræ - House Doctor billede

Produktinformation

Mål: l: 27.5 cm, w: 7 cm. Materiale: Akacietræ I Mostersskur kan du nu finde dette flotte, håndlavede salatsæt fra House Doctor i akacietræ under navnet "Eya". Sættet føles rart at holde ved og giver dig en ny måde at servere din yndlingssalat på - ent...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Bestik & serveringsbestik
EAN: 5707644873193
Varenr.: 16043
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
149,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Salatsæt, HDEya, Naturtræ
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Doctor - Salatsæt, Eya, Natur, sæt af 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Doctor - Salatsæt, Eya, Natur, sæt af 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK104 kr153 krKøb
2Kitcho109 kr109 krKøb
3Mostersskur.dk149 kr149 krKøb
4Bolig & Haven149,95 kr149,95 krKøb
5Rikki Tikki Shop149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for House Doctor - Salatsæt, Eya, Natur, sæt af 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på House Doctor - Salatsæt, Eya, Natur, sæt af 2 stk. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for House Doctor - Salatsæt, Eya, Natur, sæt af 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for House Doctor - Salatsæt, Eya, Natur, sæt af 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026104 kr5 kr (5%)
27. maj 2026109 kr5 kr (5%)
2. maj 2026104 kr5 kr (5%)
30. apr. 2026109 kr5 kr (5%)
29. apr. 2026104 kr5 kr (5%)
28. apr. 2026109 kr5 kr (5%)
25. apr. 2026104 kr5 kr (5%)
23. apr. 2026109 kr5 kr (5%)
13. apr. 2026104 kr7 kr (6%)
11. apr. 2026111 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret