Gå til hovedindhold

Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit

Hot WheelsLegetøjEAN: 0194735291120
Pris fra 359 krtil 549,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349,95 kr 14. maj

Sammenlign priser på Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hot Wheels F1 Racing Sprint Racerbane Sæt
359 kr
Til butik
Hot Wheels F1 Racing Sprint Racerbane Sæt billede

Produktinformation

Efterlign den nervepirrende spænding ved et Formel 1-løb med Hot Wheels Racing Formula 1 Sprint Ræs Racerbane sæt. Det indeholder tre formstøbte Formel 1-biler i skala 1:64 med dekorationer, der matcher fanfavoritteams som McLaren Formula 1 Team, BWT Alpine F1 Team og Visa Cash App RB Formula One Team, og to måder at spille på. I race mode skal du sætte bilerne ind i rev launcher og pumpe håndtaget for at sende dem ud på banen. Vil der ske et fantastisk føringsskifte, når bilerne bliver omdirigeret til overhalingsbanen? I uendelig tilstand skal du trykke på pumpehåndtaget for at få bilerne til at køre rundt om sættet uden om aflederne. Baneelementerne er kompatible med Speed Snap Track for udvidet ræs og stunt. Yderligere baner og sæt sælges separat. Hold, farver og dekorationer kan variere.

Produktspecifikationer

Mærke: Hot Wheels
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: JDY15
EAN: 0194735291120
Varenr.: 3361688
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit
359,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Hot Wheels F-1 Racing Sprint Bane
-30%385 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hot Wheels F-1 Racing Sprint Bane billede

Produktinformation

Genskab den spændende stemning fra et Formel 1 ®-løb med Hot Wheels Racing Formula 1 ® Sprint Race Circuit Bane! Sættet indeholder tre Hot Wheels-biler i støbt metal i skala 1:64 med dekorationer inspireret af de populære hold McLaren Formula 1 Team, B...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hot Wheels
Kategori: Biler
EAN: 0194735291120
Varenr.: 54-0JDY15
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hot Wheels Bilbane - F-1 Racing Sprint Trackset
549,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK359 kr398 krKøb
2Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb
3Eurotoys385 kr385 krKøb
4Kids-world.dk549,95 kr549,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit

PriceData har fulgt prisen på Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 306 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Hot Wheels - Racing Bane - Formula 1 - Sprint Race Circuit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026359 kr9,05 kr (3%)
14. maj 2026349,95 kr9,05 kr (3%)
13. maj 2026359 kr9,05 kr (3%)
21. apr. 2026349,95 kr9,05 kr (3%)
20. apr. 2026359 kr9,05 kr (3%)
14. apr. 2026349,95 kr9,05 kr (3%)
13. apr. 2026359 kr9,05 kr (3%)
27. mar. 2026349,95 kr9,05 kr (3%)
26. mar. 2026359 kr9,05 kr (3%)
25. mar. 2026349,95 kr9,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret