Gå til hovedindhold

Game Mill Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing

Game MillSpilEAN: 5060968302054
Pris fra 189,95 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59,05 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - PS5
189,95 kr
Til butik
Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - PS5 billede

Produktinformation

Hot Wheels Monster Trucks er klar til at noget STORT og til at udføre sindsyge stunts, imens de...

Produktspecifikationer

Kategori: underholdning|spil|ps5|bilspil
EAN: 5060968302054
Varenr.: 682907
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem (PS5)
194 kr
Til butik
Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem (PS5) billede

Produktinformation

Start motoren, og gør dig klar til dit livs mest spændende monstertruck-oplevelse! Dyk ned i en hæsblæsende verden af episke stunts og kolossale sammenstød, hvor dine yndlings Hot Wheels Monster Trucks™ kommer til live med spændende sjov. Smadr, kør galt, og udfør fantastiske tricks på tværs af fantastiske arenaer i dette adrenalinfyldte arkadeeventyr. Mestre kunsten at ødelægge med 20 ikoniske lastbiler, der hver især er udstyret med unikke signaturbevægelser, og dominer konkurrenterne i head-to-head-kampe, karriereudfordringer og bosskampe. Det er go big or go home i det ultimative Monster Truck showdown!, Vigtige funktioner i spillet: AUTENTISK MONSTERTRUCK-OPLEVELSE: Kør og udfør stunts med 20 af dine foretrukne Hot Wheels Monstertrucks™ fra Bone Shaker™ og Tiger Shark til Race Ace™, Big Foot™ og mange flere, som alle er autentisk modelleret efter de ikoniske trucks. Oplev spændingen ved at styre disse giganter fra den virkelige verden i et spil, der er bygget til både fans og nybegyndere. SPÆNDENDE STUNT-AKTION: Lav spektakulære tricks, og opdag hver lastbils unikke signaturstunt baseret på dens personlighed, f.eks. Rhinomite™, som vil slå igennem alt med sit mægtige fronthorn, så bliv ikke uvenner med ham! Desuden skal du mestre halsbrækkende flips, spins og hop for at imponere publikum og få de højeste point i arenaen. INTENSE BATTLE ARENAS: Kæmp i elektrificerende arenaer, der omfatter fanfavoritter som Stunt Zone By Night og den frygtindgydende Skelesaurus's Lair. Hver arena byder på en unik udfordring og atmosfære, fra neonoplyst vanvid til apokalyptiske opgør, hvor levende grafik og eksplosive effekter sikrer en uforglemmelig monstertruck-oplevelse. BOSSKAMPE OG ARKADEUDFORDRINGER: Tag kampen op mod formidable bosser som den tårnhøje Crushzilla™. Test dine evner i en række forskellige tilstande, herunder Career, Stunt, Destruction og Boss Mode, som hver især byder på en unik, frisk og intens spiloplevelse. HEAD-TO-HEAD MULTIPLAYER: Udfordr dine venner i konkurrencedygtige lokale multiplayer-kampe. Se, hvem der kan udføre de bedste stunts, smadre flest forhindringer og score flest point i konkurrencemæssige head-to-head-kampe. NEMT AT LÆRE, EN BLAST AT BEHERSKE: Spændende gameplay designet til spillere i alle aldre. Nemme kontroller gør det tilgængeligt for nybegyndere, mens mestring af de højeste kombinationskæder er en udfordring for erfarne fans. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Game Mill
Kategori: Spil
EAN: 5060968302054
Varenr.: C97394
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing
249 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem playstation 5 Spil - GEEKD.dk
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
2Teknikproffset DK194 kr243 krKøb
3Proshop DK249 kr288 krKøb
4Geekd249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing

PriceData har fulgt prisen på Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing i 120 dage. Laveste pris i perioden er 189,95 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 203 kr.

Den nuværende pris på 189,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Hot Wheels Monster Trucks: Stunt Mayhem - Sony PlayStation 5 - Racing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026189,95 kr4,05 kr (2%)
28. maj 2026194 kr4,05 kr (2%)
24. maj 2026189,95 kr4,05 kr (2%)
23. maj 2026194 kr4,05 kr (2%)
14. maj 2026189,95 kr4,05 kr (2%)
13. maj 2026194 kr4,05 kr (2%)
21. apr. 2026189,95 kr4,05 kr (2%)
20. apr. 2026194 kr4,05 kr (2%)
14. apr. 2026189,95 kr4,05 kr (2%)
13. apr. 2026194 kr4,05 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret