Gå til hovedindhold

Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64

Hot WheelsHjem og haveEAN: 0194735367870
Pris fra 97 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hot Wheels F-1 Racing 2025 1:64 5-Pack
97 kr
Til butik
Hot Wheels F-1 Racing 2025 1:64 5-Pack billede

Produktinformation

Træd speederen i bund på enhver Hot Wheels-samling med en 5-pak med assorterede køretøjer i 1:64 skala. Hver die-cast legetøjsbil eller -lastbil har autentiske detaljer og iøjnefaldende dekorationer, som både børn og samlere vil elske. Disse pakker har hver et specifikt tema, der appellerer til både samlere og bilentusiaster. Køretøjerne er perfekte til leg eller udstilling - børn og samlere vil gerne have dem alle. Hver pakke sælges separat. Afhængig af lager. Stilarter, farver og dekorationer kan variere.

Produktspecifikationer

Mærke: Hot Wheels
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: JLN11
EAN: 0194735367870
Varenr.: 3437225
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hot Wheels - F1 Racing 1:64 5-pak
-18%139,95 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64
149,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Hot Wheels F1 Racing 2025 1:64 5-pakke
149,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hw F1 Race 5-pak Jln11
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK97 kr136 krKøb
2Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
4Eurotoys149,95 kr149,95 krKøb
5Estore DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64

PriceData har fulgt prisen på Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64 i 138 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Hot Wheels Biler - 5-pak - F-1 Racing 2026 - 1:64 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202697 kr6 kr (6%)
27. mar. 2026103 kr6 kr (6%)
26. mar. 202697 kr5 kr (5%)
22. mar. 2026102 kr8 kr (7%)
7. mar. 2026110 kr15 kr (12%)
5. mar. 2026125 kr20 kr (14%)
27. feb. 2026145 kr5 kr (3%)
16. jan. 2026150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret