Gå til hovedindhold

HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå

HortusTerrassevarmereEAN: 5705858701622
Pris fra 98 krtil 169 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hortus cover til terrassevarmer, model 211-315, grå
-10%98 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hortus cover til terrassevarmer, model 211-315, grå billede

Produktinformation

Cover til tag terrassevarmer af model 211-315 som giver god beskyttelse mod regn og slud, skidt og støv. Det passer godt på din terrassevarmer, når den ikke er i brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: Grå
EAN: 5705858701622
Varenr.: 6278200584
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORTUS Overtræk til 211-315
100 kr
Til butik
HORTUS Overtræk til 211-315 billede

Produktinformation

Cover til den lofthængte terrassevarmer model "UFO" i grå farve. Det er en god ide at beskytte sin terrassevarmer mod vind og vejr, så snart den ikke er i brug. Coveret er fremstillet i polyester og er vandafvisende. Beskyttelsesovertrækket passer til HORTUS terrassevarmer model 211-315.

Produktspecifikationer

Mærke: HORTUS
Kategori: Terrassevarmer
Artikel nr.: 211-341
EAN: 5705858701622
Varenr.: 3033928
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hortus cover til terrassevarmer, model 211-315, grå
-10%107 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hortus cover til terrassevarmer, model 211-315, grå
119 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overtræk til 211-315 HORTUS, grå (211-341)
128 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hortus cover til terrassevarmer, model 211-315, grå
129 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hortus cover til terrassevarmer model 211-315
129 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hortus - Cover til hængemodel (211-315), grå
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Cover For Hængemodel 211-315, Grå
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl98 kr98 krKøb
2Proshop DK100 kr139 krKøb
3LavprisVVS107 kr107 krKøb
4Haveglad.dk119 kr119 krKøb
5LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
6CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
7BilligVVS DK129 kr129 krKøb
8Greenline129 kr129 krKøb
9Bolig & Haven139 kr139 krKøb
10Homeshop DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå

PriceData har fulgt prisen på HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå i 167 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202698 kr2 kr (2%)
2. jun. 2026100 kr9 kr (8%)
1. jun. 2026109 kr10 kr (8%)
31. maj 2026119 kr10 kr (9%)
28. maj 2026109 kr13 kr (11%)
27. maj 2026122 kr13 kr (12%)
3. maj 2026109 kr3 kr (3%)
30. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026111 kr4 kr (4%)
11. mar. 2026107 kr9 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret