Gå til hovedindhold

HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå

HortusTerrassevarmereEAN: 5705858066257
Pris fra 116 krtil 179 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 9. mar.

Sammenlign priser på HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Cover til terrassevarmer model 211-361
-3%116 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cover til terrassevarmer model 211-361 billede

Produktinformation

Cover til Hortus terrassevarmer bordmodel. Beskyt din terrassevarmer imod regn, skidt og støv - Så er den altid pæn og klar til brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: gray
EAN: 5705858066257
Varenr.: 6278200267
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORTUS Overtræk til 211-361
116 kr
Til butik
HORTUS Overtræk til 211-361 billede

Produktinformation

Cover til bordmodel terrassevarmer i grå farve. Det er en god ide at beskytte sin terrassevarmer mod vind og vejr, så snart den ikke er i brug. Coveret er fremstillet i polyester og er vandafvisende. Det er endvidere nemt at arbejde med grundet den praktiske lynlås. Coveret passer til HORTUS terrassevarmer bordmodel 211-361.

Produktspecifikationer

Mærke: HORTUS
Kategori: Terrassevarmer
Artikel nr.: 211-362
EAN: 5705858066257
Varenr.: 3033920
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå
117 kr
Til butik
HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå billede

Produktinformation

Cover til bordmodel terrassevarmer i grå farve.Det er en god ide at beskytte sin terrassevarmer mod vind og vejr, så snart den ikke er i brug. Coveret er fremstillet i polyester og er vandafvisende. Det er endvidere nemt at arbejde med grundet den praktis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Terrassevarmere
Farve: Grå
EAN: 5705858066257
Varenr.: NSH211-362
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hortus terrassevarmer cover til model 211-361
119 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overtræk til 211-361 HORTUS, grå (211-362)
122 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hortus - Cover til bordmodel (211-360, 211-361), grå
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hortus cover til terrassevarmer, model 211-361
175 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dust Cover For Bordmodel 211-361, Grå
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline116 kr116 krKøb
2Proshop DK116 kr155 krKøb
3Haveglad.dk117 kr117 krKøb
4LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
5CS MEGASTORE DK122 kr161 krKøb
6Bolig & Haven149 kr149 krKøb
7BilligVVS DK175 kr175 krKøb
8Homeshop DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå

PriceData har fulgt prisen på HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå i 148 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for HORTUS beskyttelsesovertræk til bordmodel (211-360, 211-361), grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026116 kr1 kr (1%)
31. maj 2026117 kr1 kr (1%)
30. maj 2026118 kr1 kr (1%)
21. maj 2026117 kr1 kr (1%)
20. maj 2026118 kr1 kr (1%)
19. maj 2026117 kr12 kr (11%)
9. maj 2026105 kr1 kr (1%)
5. maj 2026104 kr1 kr (1%)
2. maj 2026103 kr4 kr (4%)
25. mar. 202699 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret