Gå til hovedindhold

HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC

HORIVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0810050910187
Pris fra 899 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 874 kr 9. maj

Sammenlign priser på HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORI Racing Wheel Overdrive - Wired Wheel, gamepad and pedals set - Microsoft Xbox Series S
899 kr
Til butik
HORI Racing Wheel Overdrive - Wired Wheel, gamepad and pedals set - Microsoft Xbox Series S billede

Produktinformation

HORI bringer det bedste inden for byggekvalitet, tilpasningsmuligheder og autentisk racersimulering med Racing Wheel Overdrive designet til Xbox Series X|S. HORIs Tokyo-designteam har bragt alle funktionerne og kvaliteten af ​​et racerhjul i fuld størrelse med store og stabile fodpedaler og padleskiftere. Enorme 270-graders drejningsforhold - Fuldstændig programmerbar og justerbar - Xbox Series X|S, Xbox One og Windows 10-kompatibel. Racing Wheel Overdrive Designet til Xbox Series X|S klemmer sikkert til dit bord eller racerhjulsstativ med robuste klemmer og ståldele. Skift fra 270 grader til 180 graders drejningsforhold på farten, og finjuster andre indstillinger såsom dødzone, pedalfølsomhed og mere. Officielt licenseret af Microsoft.

Produktspecifikationer

Mærke: HORI
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: AB04-001U
EAN: 0810050910187
Varenr.: 2909796
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC
911 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hori Racing Wheel Overdrive (XONE, XSX, PC) Rat/Pedal - GEEKD.dk
915 kr
Til butik
Hori Racing Wheel Overdrive (XONE, XSX, PC) Rat/Pedal - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Hori Racing Wheel Overdrive Sort, Sølv Rat + Pedaler Xbox Series S, Xbox Series X Hori Racing Wheel Overdrive. Enhedstype: Rat + Pedaler, Understøttede gaming platforme: Xbox Series S, Xbox Series X, Funktionstaster til spilkontrol: D-måtte. Forbindelsest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HORI
Kategori: Pedal
EAN: 0810050910187
Varenr.: 49062962168144
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hori Racing Wheel Overdrive - rattstyrning, Xbox Series S / X
968 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hori XBOX Racing Wheel Overdrive til Xbox (Series X/S/PC)
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK899 kr938 krKøb
2CS MEGASTORE DK911 kr950 krKøb
3Geekd915 kr915 krKøb
4Teknikproffset DK968 kr1.027 krKøb
5Av-Cables DK1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC

PriceData har fulgt prisen på HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC i 171 dage. Laveste pris i perioden er 728 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 846 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for HORI Racing Wheel Overdrive - Rat og pedalsæt - for Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox Series S, Microsoft Xbox Series X, PC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026899 kr25 kr (3%)
9. maj 2026874 kr1 kr (0%)
7. maj 2026875 kr24 kr (3%)
19. mar. 2026899 kr25 kr (3%)
17. mar. 2026874 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026875 kr24 kr (3%)
20. dec. 2025899 kr20 kr (2%)
17. dec. 2025879 kr151 kr (21%)
16. dec. 2025728 kr15 kr (2%)
15. dec. 2025743 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret