Gå til hovedindhold

HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk

HORIVideospilkonsol – tilbehørEAN: 4961818041349
Pris fra 78 krtil 209 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 21. maj

Sammenlign priser på HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hori NSX-071E, Skærmbeskytter, Nintendo Switch 2, Transparent, Ridseresistent, 5 mm, 140 mm
78 kr
Til butik
Hori NSX-071E, Skærmbeskytter, Nintendo Switch 2, Transparent, Ridseresistent, 5 mm, 140 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hori
Kategori: Nintendo Switch 2
Farve: 4
Artikel nr.: NSX-071E
EAN: 4961818041349
Varenr.: 24549927
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORI Screen Protective Filter - Skærmbeskytter - Nintendo Switch 2
79 kr
Til butik
HORI Screen Protective Filter - Skærmbeskytter - Nintendo Switch 2 billede

Produktinformation

Undgå at din skærm bliver ridset og slidt. Beskyt din Nintendo Switch™ 2 med HORI skærmbeskyttelsesfilteret. Filteret er fremstillet i Japan af materialer af høj kvalitet, passer præcist til skærmen og er super nemt at påføre. HORIs nemme påføringsmetode giver dig tilfredsstillende resultater første gang, hver gang. Du skal blot placere filteret på plads og trække fra midten for at påføre uden støv eller bobler. Sørg for, at skærmen er ren og fri for støv, før du påfører det, for at opnå de bedste resultater. Officielt licenseret af Nintendo®. - Skærmbeskytter til Nintendo Switch 2 - Nem påføringsmetode i 3 trin for tilfredsstillende resultater første gang - Specielt tilpasset til Nintendo Switch 2-skærmen - Krystalklar film af høj kvalitet, fremstillet i Japan - Officielt licenseret af Nintendo®...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HORI
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: NSX-071E
EAN: 4961818041349
Varenr.: 3374678
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hori Skærmbeskyttelsesfilter til Nintendo Switch 2 - Transparent
108 kr
Til butik
Hori Skærmbeskyttelsesfilter til Nintendo Switch 2 - Transparent billede

Produktinformation

Hold din spiloplevelse glat og din enhed ser uberørt ud med, Hori Screen Protective Filter, til Nintendo Switch ™ 2. Dette vigtige tilbehør sikrer, at din konsols skærm forbliver fri for ridser og slid, så du kan fokusere på det, der virkelig betyder noget - dit gameplay. Denne skærmbeskytter er fremstillet i Japan og består af materialer af høj kvalitet, der lover holdbarhed og klarhed. Den krystalklare film er designet til at passe præcist til Nintendo Switch 2-skærmen og giver et sømløst look, der bevarer de levende farver og skarpheden på din skærm. Det er en leg at sætte skærmbeskyttelsen på takket være Hori's innovative 3-trins påsætningsmetode. Placer blot filteret over din skærm, træk fra midten, og se, hvordan det klæber glat uden irriterende bobler eller støv. For at få det bedste resultat skal du sørge for, at din skærm er ren og fri for partikler inden påføring. Som et, officielt licenseret, produkt fra Nintendo® kan du stole på, at denne skærmbeskytter opfylder de højeste standarder for kvalitet og kompatibilitet. Det er den perfekte måde at beskytte din investering på og få din konsol til at se ny ud. Designet specielt til Nintendo Switch 2, Nem 3-trins påføring for en boblefri finish, Krystalklar film af høj kvalitet fremstillet i Japan, Officielt licenseret af Nintendo®, Uanset om du er en erfaren gamer eller en afslappet spiller, er Hori Screen Protective Filter et must-have tilbehør til at forbedre dit gaming-setup. Beskyt din skærm, og nyd uafbrudte spilsessioner med denne pålidelige og brugervenlige skærmbeskytter. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Hori
Kategori: Tilbehør
EAN: 4961818041349
Varenr.: D27172
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK78 kr117 krKøb
2Proshop DK79 kr118 krKøb
3Teknikproffset DK108 kr157 krKøb
4Geekd209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk i 86 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for HORI - Screen Protective Filter for Nintendo Switch 2 - Transparent Skærmbeskyttelse - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202678 kr1 kr (1%)
26. maj 202679 kr39 kr (98%)
21. maj 202640 kr35 kr (47%)
20. maj 202675 kr4 kr (5%)
9. mar. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret