Gå til hovedindhold

Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals

HORIVideospilkonsol – tilbehørEAN: 0810050912211
Pris fra 2.649 krtil 3.889 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.240 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2649 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORI Farming Vehicle Control System for PC (Windows 11/10) - Wired Controller - PC
-9%2.649 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HORI Farming Vehicle Control System for PC (Windows 11/10) - Wired Controller - PC billede

Produktinformation

HORI Farming Vehicle Control System er et innovativt nyt produkt udviklet i samarbejde med den berømte GIANTS Software GmbH, skaberne af den ikoniske Farming Simulator-serie. Dette avancerede kontrolsystem giver en fordybende og realistisk oplevelse af at køre specialiserede landbrugskøretøjer og -udstyr. Den har et stort 34 cm rat inspireret af rigtige landbrugskøretøjer og udstyret med blinklysgreb og spin-knap. Der medfølger også tre pedaler i fuld størrelse og et kontrolpanel med i alt 76 knapper, hvilket gør keyboards og andre perifere enheder unødvendige. Kontrolpanelet har også et drejejoystick og et separat gashåndtag for ultimativ kontrol. Med Hall-effekt sensorer er dette system designet til langsigtet holdbarhed og præcision. For nemheds skyld kan både hjulet og kontrolpanelet nemt monteres på dit skrivebord for stabilitet, og du kan også tilpasse følsomhed, knaplayout og andre indstillinger med den kompatible app. Hvis du ikke kan få nok af Farming Simulator og ønsker at tage landbrugsoplevelsen til næste niveau, så tjek dette komplette Farm Sim Set fra Hori. I denne pakke får du alt, hvad du behøver for at tage dit virtuelle landbrug så tæt på virkeligheden som muligt. Oplev Farming Simulator på pc på den bedste måde.

Produktspecifikationer

Mærke: HORI
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: HPC-043U
EAN: 0810050912211
Varenr.: 3228545
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORI Farming Vehicle Control System - Hjul, pedaler og kontrolpanelenhedssæt - 76 knapper - kablet - for PC
2.930 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HORI Farming Vehicle Control System - PC Rat/Pedal - GEEKD.dk
3.022 kr
Til butik
HORI Farming Vehicle Control System - PC Rat/Pedal - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Hori HPC-043U spil-controller Sort USB Rat + pedaler + joystick PC Hori HPC-043U. Enhedstype: Rat + pedaler + joystick, Understøttede gaming platforme: PC. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Enhedsgrænseflade: USB. Produktfarve: Sort. Strømkilde: Kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: HORI
Kategori: Pedal
EAN: 0810050912211
Varenr.: 48239858385232
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HORI Farming Vehicle Control System -spelkontroll, PC
3.224 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals
3.389,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HORI Farming Vehicle Control System Wheel, pedals and control panel unit set PC
3.889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.649 kr2.649 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.930 kr2.999 krKøb
3Geekd3.022 kr3.022 krKøb
4Teknikproffset DK3.224 kr3.293 krKøb
5Gucca.dk3.389,95 kr3.389,95 krKøb
6Ultrashop3.889 kr3.889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals

PriceData har fulgt prisen på Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.649 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.804 kr.

Den nuværende pris på 2.649 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Hori - Farming Control System For Pc (windows 11/10) For Farming Simulator With Full-size Steering Wheel, Control Panel & Pedals de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret