Gå til hovedindhold

Hoptimist - Bumble Student Eg mellem

HoptimistIndretningFSC-certificeret egetræStudentergaverEAN: 5710350004034

Hoptimist Student Bumble Medium i FSC-certificeret egetræ med 4 forskellige studenterhuefarver. Den perfekte gave til at fejre afsluttet uddannelse. Læs mere

Pris fra 399 krtil 499,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100,95 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 366 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Hoptimist - Bumble Student Eg mellem og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hoptimist Student Bumble M - Eg
-20%399 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hoptimist - Bumble Student Eg mellem
-20%399,95 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hoptimist Student Bumble M - Eg
499 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hoptimist Medium Bumble Student - Eg
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hoptimist - Bumble Student Eg mellem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hoptimist - Bumble Student Eg mellem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HvidevareShoppen.dk399 kr399 krKøb
2Rikki Tikki Shop399,95 kr399,95 krKøb
3Kai Berntsen ApS499 kr499 krKøb
4Kids-world.dk499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Hoptimist Student Bumble Medium - Eg

Hoptimist

Hoptimist Student Bumble Medium i FSC-certificeret egetræ med 4 forskellige studenterhuefarver. Den perfekte gave til at fejre afsluttet uddannelse.

• studenterhoptimist
• studentergave
• træfigur
• hoptimist student
• afgangsave
• dimission
• eksamensgave
• Studentergaver
• FSC-certificeret egetræ

Beskrivelse

Hoptimist Student Bumble Medium i Eg er den ideelle studentergave til at fejre afsluttet uddannelse. Denne smukke træfigur er lavet i FSC-certificeret egetræ og kommer med et klistermærkeark med fire forskellige huefarver: bordeaux (STX), mørkeblå (HTX), lyseblå (HF) og lilla (EUD). Med dimensioner på 10,5 cm høj og 8,5 cm i diameter passer den perfekt på skrivebord eller bogreol. Hoptimist repræsenterer glæde, optimisme og godt humør - det perfekte symbol på en ny begyndelse efter hård eksamen.

Specifikationer

vægt:Cirka 150 gram
design:Gustav Ehrenreich
højde:10,5 cm
diameter:8,5 cm
huefarver:Bordeaux (STX), Mørkeblå (HTX), Lyseblå (HF), Lilla (EUD)
materiale:FSC-certificeret egetræ
inkluderet:4 klistermærker til studenterhue
FSC-certificeret:Ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke uddannelser dækker de forskellige huefarver?

Bordeaux til STX, mørkeblå til HTX, lyseblå til HF og lilla til EUD uddannelser.

Er træet bæredygtigt produceret?

Ja, figuren er lavet i FSC-certificeret egetræ fra bæredygtige kilder.

Kan klistermærkerne fjernes igen?

Ja, klistermærkerne kan sættes på og tages af, så man kan skifte huefarve efter behov.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hoptimist - Bumble Student Eg mellem

PriceData har fulgt prisen på Hoptimist - Bumble Student Eg mellem i 178 dage. Laveste pris i perioden er 365 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 377 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Hoptimist - Bumble Student Eg mellem. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Hoptimist - Bumble Student Eg mellem de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026399 kr15 kr (4%)
24. maj 2026384 kr15 kr (4%)
23. maj 2026399 kr15 kr (4%)
13. maj 2026384 kr15 kr (4%)
9. maj 2026399 kr15 kr (4%)
5. maj 2026384 kr15 kr (4%)
4. maj 2026399 kr15 kr (4%)
1. maj 2026384 kr18 kr (5%)
24. apr. 2026366 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026369 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret