Gå til hovedindhold

Honor Device Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort

Honor DeviceMobiltelefonerEAN: 6936520882878
Pris fra 7.139 krtil 7.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 860 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Honor Magic8 Pro 5G 6.71" 512 GB Sort
7.139 kr
Til butik
Honor Magic8 Pro 5G 6.71" 512 GB Sort billede

Produktinformation

Honor Magic8 Pro 5G. Skærm diagonal: 17 cm (6.71"), Skærmopløsning: 1256 x 2808 pixel. Processorserie: Qualcomm Snapdragon, Processormodel: 8 Elite Gen 5. RAM kapacitet: 12 GB, Intern lagerkapacitet: 512 GB. Bagerste kamera opløsning (numerisk): 200 MP, Bagkamera type: Tredobbelt kamera. SIM-korts kapacitet: Dual SIM. Operativsystem installeret: Android 16.0. Batterikapacitet: 7100 mAh. Produktfarve: Sort. Vægt: 219 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Honor Device
Artikel nr.: 5109CCPK
EAN: 6936520882878
Varenr.: 1003884230
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Honor Magic8 Pro 5G (512GB/Black)
7.504 kr
Til butik
Honor Magic8 Pro 5G (512GB/Black) billede

Produktinformation

Honor Magic8 Pro 5G (512GB/Black)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Honor
EAN: 6936520882878
Varenr.: Honor Magic8 Pro 5G (512GB/Black)
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort
7.851 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honor Magic8 Pro 512GB/12GB - Black
-20%7.999 kr
Før 9.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.139 kr7.139 krKøb
2Salgsbutikken.dk7.504 kr7.504 krKøb
3CS MEGASTORE DK7.851 kr7.851 krKøb
4Proshop DK7.999 kr7.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort

PriceData har fulgt prisen på Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort i 133 dage. Laveste pris i perioden er 7.139 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 11.079 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.124 kr.

Den nuværende pris på 7.139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Honor Magic8 Pro 5G, 17 cm (6.71), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20267.139 kr365 kr (5%)
23. maj 20267.504 kr400 kr (5%)
22. maj 20267.904 kr1 kr (0%)
21. maj 20267.905 kr3 kr (0%)
20. maj 20267.908 kr302 kr (4%)
10. maj 20267.606 kr220 kr (3%)
9. maj 20267.386 kr37 kr (0%)
8. maj 20267.423 kr16 kr (0%)
6. maj 20267.439 kr4 kr (0%)
4. maj 20267.443 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret