Gå til hovedindhold

Honor Device Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort

Honor DeviceEAN: 6936520876334
Pris fra 1.250 krtil 1.439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 982 kr 24. maj

Sammenlign priser på Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1250 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort
1.250 kr
Til butik
Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: Alle Mobiltelefoner
Farve: 1
Artikel nr.: 5109CAHF
EAN: 6936520876334
Varenr.: 24848249
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Honor 400 SMART 6,8" 128GB Sort
1.251 kr
Til butik
Honor 400 SMART 6,8" 128GB Sort billede

Produktinformation

Honor 400 SMART. Skærm diagonal: 17,2 cm (6.77"), Skærmopløsning: 1610 x 720 pixel. Processorserie: Qualcomm Snapdragon, Processormodel: 685. RAM kapacitet: 6 GB, Intern lagerkapacitet: 128 GB. Bagerste kamera opløsning (numerisk): 108 MP, Bagkamera type: Dobbelt kamera. Operativsystem installeret: MagicOS 9.0. Batterikapacitet: 6500 mAh. Produktfarve: Sort. Vægt: 208 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Honor Device
Artikel nr.: 5109CAHF
EAN: 6936520876334
Varenr.: 1003622628
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Honor 400 SMART 6,8 128GB Sort
1.259 kr
Til butik
Honor 400 SMART 6,8 128GB Sort billede

Produktinformation

Honor 400 SMART 68 128GB Sort Oplev den banebrydende Honor 400 SMART 68, designet til at forbedre din hverdag med sin imponerende ydeevne og stilfulde design. Med 128GB indbygget lagerplads får du masser af plads til dine fotos, videoer og apps, så du alt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Honor Device
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 6936520876334
Varenr.: 132839
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Honor 400 Smart 6,77" 6/128 GB - Sort smartphone
1.419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Honor 400 Smart 6,77" 6/128 GB - Sort smartphone
1.439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.250 kr1.250 krKøb
2CompuMail DK1.251 kr1.251 krKøb
3Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb
4Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
5Vivas DK1.439 kr1.508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort

PriceData har fulgt prisen på Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort i 169 dage. Laveste pris i perioden er 982 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 1.251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.062 kr.

Den nuværende pris på 1.250 kr er 18% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Honor 400 SMART, 17,2 cm (6.77), 6 GB, 128 GB, 108 MP, MagicOS 9.0, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.250 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.251 kr269 kr (27%)
24. maj 2026982 kr2 kr (0%)
14. maj 2026984 kr11 kr (1%)
6. maj 2026995 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026994 kr11 kr (1%)
24. apr. 20261.005 kr20 kr (2%)
3. apr. 20261.025 kr25 kr (2%)
19. dec. 20251.050 kr37 kr (3%)
15. dec. 20251.087 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret