Gå til hovedindhold

Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable)

HoneywellStregkodescannereEAN: 5706998759818
Pris fra 855 krtil 2.744 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.889 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 820 kr 28. maj

Sammenlign priser på Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 855 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Honeywell Xenon Performance 1950g Stregkodescanner
855 kr
Til butik
Honeywell Xenon Performance 1950g Stregkodescanner billede

Produktinformation

Honeywell Xenon Performance 1950g - High Density (HD) - Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - afkodet - USB

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Artikel nr.: 1950GHD-2USB-R
EAN: 5706998759818
Varenr.: 994453037
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable)
872 kr
Til butik
Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable) billede

Produktinformation

Honeywell Xenon XP 1950g scanner til generel brug leverer førsteklasses ydeevne og holdbarhed, der hjælper med at forbedre medarbejdernes produktivitet og sænke de samlede ejeromkostninger. Håndholdt stregkodescanner til generel brug: Designet til daglige scanningsbehov på tværs af en bred vifte af arbejdsgange. Understøttelse af 1D- og 2D-stregkoder: Læser almindelige 1D-koder samt PDF417 og 2D-stregkoder for alsidig dataindsamling. Med konfigurerbare fokusmuligheder og bred understøttelse af stregkoder er Xenon XP 1950g-serien et fleksibelt valg til pålidelig scanning til generel brug. Leveres med scanner og USB Type A 3m lige kabel (CBL-500-300-S00)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Kategori: Stregkodelaeser
Artikel nr.: 1950GHD-2USB-R
EAN: 5706998759818
Varenr.: 2743818
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Honeywell Xenon stregkode scanner(USB) - Sort
1.399 kr
Til butik
Honeywell Xenon stregkode scanner(USB) - Sort billede

Produktinformation

Få sikker og effektiv stregkodescanning i butik, kasse, lager og kontor med Honeywell Xenon XP 1950g. Den håndholdte stregkodescanner er velegnet, når der skal læses mange varer hurtigt og præcist ved en fast arbejdsplads. Som kablet stregkodescanner med USB er den oplagt til faste kasse- og arbejdsstationer, hvor du ønsker en løsning med kabeltilslutning. Stabil scanning i hverdagen Formfaktoren som håndmodel gør det nemt at arbejde med scanneren i længere tid ad gangen ved kasse og på lager. Med 2D imager læser den både klassiske 1D-koder som Code 39, Code 128 og UPC samt 2D-koder som QR-kode, PDF417 og Data Matrix, så du kan bruge den på tværs af mange typer etiketter og billetter. Sensoropløsningen på 1280 x 800 hjælper scanneren med at opfange detaljer i stregkoderne, også når de er små. Min. linjebredde på 3 mil betyder, at den kan aflæse meget fine og tætte koder, som ofte bruges på små labels eller komponenter. Bygget til daglig brug ved kassen Faldspecifikationen på 1,8 m på beton angiver, at scanneren er specificeret til at kunne tåle fald fra denne højde. IP41-klassificeringen er angivet i specifikationerne for huset. Afkodningstypen er angivet som afkodet, hvilket vil sige, at scanneren selv oversætter stregkoden til data, som din tilsluttede enhed kan bruge direkte. ESD-sikker (electrostatic discharge) er ligeledes angivet i specifikationerne. Nem feedback og enkel tilslutning Tilslutningstypen USB gør opsætningen enkel: tilslut scanneren med det medfølgende USB-kabel, og den er klar til at sende data til din enhed via kabel. OK-meddelelsen sker via bipper og LED-indikator, så du både kan høre og se, når en scanning er registreret. I pakken: Honeywell Xenon XP 1950g håndholdt stregkodescanner (High Density (HD)), USB-kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Label maskiner
Artikel nr.: 10814339
EAN: 5706998759818
Varenr.: 70614
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Honeywell Xenon 1950,USB Kit. 1D/2D
2.359 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Honeywell Xenon 1950 Hd 1d/2d Usb Kit
2.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK855 kr855 krKøb
2Proshop DK872 kr911 krKøb
3Av-Cables DK1.399 kr1.399 krKøb
4Ultrashop2.359 kr2.359 krKøb
5Dustin DK2.744 kr2.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable)

PriceData har fulgt prisen på Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 719 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.044 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 858 kr.

Den nuværende pris på 855 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Honeywell Xenon XP 1950g - 2D Wired Barcode Scanner (Includes USB Cable) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026855 kr5 kr (1%)
1. jun. 2026850 kr5 kr (1%)
30. maj 2026855 kr5 kr (1%)
29. maj 2026850 kr30 kr (4%)
28. maj 2026820 kr30 kr (4%)
27. maj 2026850 kr10 kr (1%)
23. maj 2026840 kr16 kr (2%)
30. apr. 2026824 kr124 kr (13%)
25. apr. 2026948 kr11 kr (1%)
18. apr. 2026959 kr80 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret