Gå til hovedindhold

Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2

HoneywellStregkodescannereEAN: 5704174223948
Pris fra 3.103 krtil 9.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6.516 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.919 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3103 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Honeywell Granit XP 1991iXR Stregkodescanner
3.103 kr
Til butik
Honeywell Granit XP 1991iXR Stregkodescanner billede

Produktinformation

Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Artikel nr.: 1991IXR-3USB-5-R
EAN: 5704174223948
Varenr.: 996107978
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2
3.147 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell Granit XP 1991iXR Handheld 2D Wireless Barcode Scanner USB Kit
3.147 kr
Til butik
Honeywell Granit XP 1991iXR Handheld 2D Wireless Barcode Scanner USB Kit billede

Produktinformation

Honeywell Granit 1991iXR Ultra-Rugged FlexRange Scanner er en håndholdt stregkodescanner med udvidet rækkevidde og ekstrem robusthed, designet til at maksimere produktivitet og oppetid i barske industrielle miljøer. Ekstremt robust holdbarhed: Bygget til at modstå fald fra 3 m (10 ft), 7.000 tromlinger fra 1 m (3.3 ft) samt IP67-tætning mod støv og fugt for at hjælpe med at reducere serviceomkostninger og øge enhedens oppetid. Bredt driftstemperaturområde: Fungerer fra -20°C til 50°C (-4°F til 122°F) for pålidelig scanningsydelse under krævende lager-, distributions- og produktionsforhold. FlexRange™-ydelse: Leverer kompromisløs scanning på nært hold og kan samtidig læse UPC-koder op til 1.5 m (5 ft) og 100 mil reollabels op til 10 m (33 ft) for at understøtte scanning fra kontakt til øverste reolplacering. Pålidelig 1D/2D-stregkodescanning: Scanningsydelse i topklasse hjælper med hurtigt at indlæse selv beskadigede eller stregkoder af lav kvalitet for at forhindre flaskehalse i industrielle arbejdsgange. Honeywell Scanner Management Utility (SMU): Automatiserer udrulning og opdateringer af scannere for at strømline enhedsadministration på tværs af dit miljø. Med konstrueret robusthed og scanning med ekstrem ydeevne understøtter Granit XP 1991iXR højhastighedsdrift, hvor holdbarhed og lav samlet ejeromkostning er afgørende. Leveres med scanner, USB-kabel og cradle.

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Kategori: Stregkodelaeser
Artikel nr.: 1991IXR-3USB-5-R
EAN: 5704174223948
Varenr.: 2976591
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stregkodelæser trådløs Honeywell Granit 1991iXR med stander
-5%3.799 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stregkodelæser trådløs Honeywell Granit 1991iXR med stander
-5%3.819 kr
Før 4.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Honeywell Granit XP 1991iXR Stregkodescanner
3.889 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Honeywell Granit 1991ixr 2d Usb Kit Bt Inkl. Base/oplader Og Strømforsyning
9.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.103 kr3.103 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.147 kr3.147 krKøb
3Proshop DK3.147 kr3.147 krKøb
4Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
5Vivas DK3.819 kr3.898 krKøb
6Ultrashop3.889 kr3.889 krKøb
7Dustin DK9.619 kr9.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2

PriceData har fulgt prisen på Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.837 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 3.370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.167 kr.

Den nuværende pris på 3.103 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Honeywell Granit XP 1991iXR - USB Kit - stregkodescanner - håndmodel - 2D imager - Bluetooth 4.2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.103 kr44 kr (1%)
29. maj 20263.147 kr33 kr (1%)
28. maj 20263.114 kr209 kr (6%)
27. maj 20263.323 kr64 kr (2%)
25. maj 20263.259 kr44 kr (1%)
23. maj 20263.303 kr1 kr (0%)
19. maj 20263.304 kr203 kr (7%)
16. maj 20263.101 kr44 kr (1%)
8. maj 20263.057 kr9 kr (0%)
3. maj 20263.048 kr56 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret