Gå til hovedindhold

Green>it HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2

Green>itHaveredskaberEAN: 5708614899380
Pris fra 85,33 krtil 185,51 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100,18 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85.33 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2
85,33 kr
Til butik
HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Home>It
Kategori: Presenninger
Farve: 1
Artikel nr.: 89938
EAN: 5708614899380
Varenr.: 20570857
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Green-it Presenning 2-lags 3,0 x 5,0 = 15,0 m2
120 kr
Til butik
Green-it Presenning 2-lags 3,0 x 5,0 = 15,0 m2 billede

Produktinformation

Ekstra kraftigStr.: 3,0x5,0 m. = 15,0 m22 farvet: Grøn og sortDobbelt lamineret2 stk. aluminiumssjlringe for hver halve meter2 farvet - mørkegrøn og sortEkstra forstærkede hjørner med 3 stk. aluminiumssejlringeDobbeltsvejset kantforstærkningVand- og vindtætUV bestandig, så den ikke nedbrydes af solens strålerMeget høj bæreevneBEMÆRK - de anførte mål er eksakte mål +/- 3,0%!

Produktspecifikationer

Mærke: Home it
Kategori: Presenning
Vægt: 1g
Artikel nr.: M-89938
EAN: 5708614899380
Varenr.: 1446776
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Green>it Presenning 2-lags 3,0 m×5,0 m = 15,0 m2
147 kr
Til butik
Green>it Presenning 2-lags 3,0 m×5,0 m = 15,0 m2 billede

Produktinformation

Ekstra kraftig 2-lags-presenning 180 g/m2 Størrelse: 3,0 m×5,0 m = 15,0 m2 Tofarvet - mørkegrøn og sort Dobbeltlamineret Med 2 stk. aluminiumssejlringe for hver halve meter Ekstraforstærkede hjørner med 3 stk. aluminiumssejlringe Dobbeltsvejset kantforstærkning Vand- og vindtæt UV-bestandig, så den ikke nedbrydes af solens stråler Meget høj bæreevne Bemærk: De anførte mål er eksakte mål +/- 3,0%!

Produktspecifikationer

Mærke: Green>it
Kategori: Haveredskaber
Artikel nr.: 89938
EAN: 5708614899380
Varenr.: 2971852
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Presenning 2-lags 3,0 x 5,0 = 15,0 m2
-19%185,51 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK85,33 kr124,33 krKøb
2Homeshop DK120 kr120 krKøb
3Proshop DK147 kr186 krKøb
4Globaltools.dk185,51 kr185,51 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2

PriceData har fulgt prisen på HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 85,33 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 85,33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 26 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for HOME It® 2-lags presenning 3,0 × 5,0 meter = 15,0 m2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 202685,33 kr34,67 kr (29%)
24. mar. 2026120 kr20 kr (20%)
19. jan. 2026100 kr1 kr (1%)
17. jan. 2026101 kr1 kr (1%)
15. jan. 2026102 kr2 kr (2%)
13. jan. 2026104 kr1 kr (1%)
12. jan. 2026105 kr1 kr (1%)
4. jan. 2026106 kr2 kr (2%)
2. jan. 2026108 kr1 kr (1%)
1. jan. 2026109 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret