Gå til hovedindhold

Holzmann Maschinen Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser

Holzmann MaschinenEAN: 9120039900964
Pris fra 14.759 krtil 15.179 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 420 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.792 kr 23. maj

Sammenlign priser på Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14759 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Holzmann HOB305PRO 400V Abricht-Dickenhobelmaschine
14.759 kr
Til butik
Holzmann HOB305PRO 400V Abricht-Dickenhobelmaschine billede

Produktspecifikationer

Artikel nr.: HOB305PRO_400V
EAN: 9120039900964
Varenr.: 1002207174
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser
14.979 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HOB305PRO_400V Afretter- og tykkelseshøvl Holzmann
-24%15.179 kr
Før 19.880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HOB305PRO_400V Afretter- og tykkelseshøvl Holzmann billede

Produktinformation

Denne høvel- og snekkermaskinen er skapt for å tåle de varierte kravene som stilles i både små og store trearbeidsverksteder. Med sitt solide, støpte arbeidsbord, er maskinen designet for å tilby enestående stabilitet og presisjon under bearbeiding av tre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Afretterhøvle og tykkelseshøvle
EAN: 9120039900964
Varenr.: 227779

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14.759 kr14.759 krKøb
2CS MEGASTORE DK14.979 kr15.178 krKøb
3Globaltools.dk15.179 kr15.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser

PriceData har fulgt prisen på Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser i 151 dage. Laveste pris i perioden er 12.792 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 20.918,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15.018 kr.

Den nuværende pris på 14.759 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Holzmann Holzmann HOB305PRO 400V Combined Planer and Thicknesser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202614.759 kr8 kr (0%)
30. maj 202614.767 kr2 kr (0%)
29. maj 202614.765 kr18 kr (0%)
28. maj 202614.783 kr14 kr (0%)
27. maj 202614.797 kr8 kr (0%)
25. maj 202614.805 kr23 kr (0%)
24. maj 202614.828 kr2.036 kr (16%)
23. maj 202612.792 kr17 kr (0%)
22. maj 202612.809 kr2.170 kr (14%)
27. apr. 202614.979 kr174 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret