Gå til hovedindhold

Holzmann Maschinen Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm

Holzmann MaschinenRedskaberEAN: 9120058372261
Pris fra 764 krtil 1.085 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 321 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 750 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 764 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Holzmann EZS150PRO_230V Skivesliber/polerer 710W
764 kr
Til butik
Holzmann EZS150PRO_230V Skivesliber/polerer 710W billede

Produktinformation

Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EZS150PRO_230V
EAN: 9120058372261
Varenr.: 1000068375
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm
770 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Holzmann EZS150PRO Dual Sander and Polisher
770 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dual slibe og polermaskine EZS150PRO_230V Holzmann
1.085 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK764 kr764 krKøb
2CS MEGASTORE DK770 kr809 krKøb
3Proshop DK770 kr809 krKøb
4Globaltools.dk1.085 kr1.085 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm

PriceData har fulgt prisen på Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm i 167 dage. Laveste pris i perioden er 750 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 785 kr.

Den nuværende pris på 764 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Holzmann EZS150PRO_230V - Skivesliber/polerer - 710 W - 6-hastigheders - 150 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026764 kr14 kr (2%)
17. apr. 2026750 kr6 kr (1%)
16. apr. 2026756 kr33 kr (4%)
14. apr. 2026789 kr6 kr (1%)
13. apr. 2026795 kr6 kr (1%)
8. apr. 2026789 kr5 kr (1%)
17. feb. 2026794 kr1 kr (0%)
14. feb. 2026793 kr5 kr (1%)
13. feb. 2026788 kr5 kr (1%)
24. jan. 2026793 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret