Gå til hovedindhold

House Nordic Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing

House NordicMøblerEAN: 5713917028412
Pris fra 169 krtil 269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125,1 kr 2. maj

Sammenlign priser på Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Holt LED Bordlampe, Grøn/messing, genoplad.
169 kr
Til butik
House Nordic - Holt LED Bordlampe, Grøn/messing, genoplad. billede

Produktinformation

Holt LED Bordlampe - Genopladelig og Stilfuld Belysning! Holt LED bordlampen kombinerer funktionalitet med et stilrent design. Den genopladelige lampe giver dig frihed til at placere den hvor som helst uden behov for en stikkontakt. Specifikationer: Mat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917028412
Varenr.: 50242370208074
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Bordlampe genopladelig i grøn metal - House Nordic H:25
175 kr
Til butik
Bordlampe genopladelig i grøn metal - House Nordic H:25 billede

Produktinformation

Mål: 15x15 H: 25 cm - Materiale: Metal Bordlampe Holt fra House Nordic er en stilren og funktionel genopladelig lampe i grøn metal med elegante messingdetaljer. Lampen har tre lysindstillinger, så du nemt kan vælge mellem varmt eller koldt lys efter

Produktspecifikationer

Kategori: Bordlamper
EAN: 5713917028412
Varenr.: 19393
Gå til Naga A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,5
LED trådløs bordlampe, mørkegrøn
189 kr
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing
190 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Holt bordlampe LED genopladelig grøn
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven169 kr169 krKøb
2Mostersskur.dk175 kr175 krKøb
3Naga A/S189 kr189 krKøb
4Billige Bolig Møbler190 kr190 krKøb
5ebuy24 DK269 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing

PriceData har fulgt prisen på Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing i 167 dage. Laveste pris i perioden er 125,1 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Holt Bordlampe - Bordlampe, Genopladelig, Metal, Grøn/Messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026169 kr30 kr (22%)
26. maj 2026139 kr30 kr (18%)
24. maj 2026169 kr30 kr (22%)
16. maj 2026139 kr13,9 kr (11%)
2. maj 2026125,1 kr6,95 kr (5%)
1. maj 2026132,05 kr6,95 kr (5%)
29. apr. 2026139 kr30 kr (18%)
4. mar. 2026169 kr30 kr (22%)
3. mar. 2026139 kr6,7 kr (5%)
10. feb. 2026132,3 kr36,7 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret