Gå til hovedindhold

Durable Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2)

DurablePræsentationsmaterialerEAN: 4005546404844
Pris fra 65 krtil 156,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 91,25 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2)
65 kr
Til butik
Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Opslagsskabe og infotavler
Farve: 2
Artikel nr.: 4870-23
EAN: 4005546404844
Varenr.: 1793911
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DURABLE Magnetramme Durable Duraframe A6 sølv, 2 stk. 4005546404844 Modsvarer: N/A
68,5 kr
Til butik
DURABLE Magnetramme Durable Duraframe A6 sølv, 2 stk. 4005546404844 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Selvklæbende magnetramme med transparent forside af robust plast, Skab nemt attraktive og let udskiftelige budskaber på forskellige flader, Placer den selvklæbende bagside på døre, vinduer, vægge osv., Bagsidens hæftestof efterlader inden spor, Format A6, 105x148 mm, 2 rammer pr. pakke, Sølv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DURABLE
Kategori: Kontormateriale,Whiteboard
EAN: 4005546404844
Varenr.: 4005546404844
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE Inforamme DURAFRAME® A6
74 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Skilt Duraframe® A6 Sølv Selvklæbende 2 stk
112,44 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Durable Duraframe A6 magnetlomme
142,75 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
DURAFRAME selvklæbende, A6 m/sølv ramme 2stk/pak
156,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb
2InkClub DK68,5 kr68,5 krKøb
3Proshop DK74 kr113 krKøb
4Hertels Boresko112,44 kr112,44 krKøb
5RedOffice Konpap142,75 kr142,75 krKøb
6Nova Nordic A/S156,25 kr156,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2) i 139 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Holdbar DURAFRAME - Dokumentholder - overflademontering - til A6 - dobbeltsidet - sølv (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202665 kr3,5 kr (5%)
6. maj 202668,5 kr2,5 kr (4%)
5. maj 202666 kr1 kr (2%)
30. apr. 202665 kr1 kr (2%)
8. apr. 202666 kr2,5 kr (4%)
7. apr. 202668,5 kr2,5 kr (4%)
24. feb. 202666 kr2,25 kr (3%)
23. feb. 202668,25 kr2,25 kr (3%)
17. feb. 202666 kr2,5 kr (4%)
16. feb. 202668,5 kr2,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret