Gå til hovedindhold

Creativ Company Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2

Creativ CompanyHåndarbejde og hobbyEAN: 5707167174074
Pris fra 96,95 krtil 115 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18,05 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2
-10%96,95 kr
Før 108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2 billede

Produktinformation

Sortiment af traditionel hobbyfilt af 100% polyester i god og fast kvalitet. Velegnet til mange forskellige klippe- og syprojekter Pk. med 11 ass. gode julefarver Features: Colour: Assorted colors Amount: 24 ass. sheets

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Filt
EAN: 5707167174074
Varenr.: 5707167174074
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hobbyfilt - 20x30 Cm - 1,5 Mm - 180-200 G - Flere Farver - 24 Ark
99,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creativ Company Hobby Felt Assorted Colors 24 Sheets
101 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hobbyfilt - sortiment, 20x30 cm, 24 ass. ark
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby96,95 kr96,95 krKøb
2Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
3Proshop DK101 kr140 krKøb
4Nova Nordic A/S115 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2

PriceData har fulgt prisen på Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 89,95 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 96,95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Hobbyfilt i ark, ark 20x30 cm, tykkelse 1,5 mm, ass. farver, 24ass. ark, 180-200 g/m2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202696,95 kr8,05 kr (8%)
15. maj 2026105 kr8,05 kr (8%)
10. maj 202696,95 kr8,05 kr (8%)
9. maj 2026105 kr8,05 kr (8%)
7. maj 202696,95 kr8,05 kr (8%)
30. apr. 2026105 kr8,05 kr (8%)
17. apr. 202696,95 kr8 kr (8%)
5. apr. 2026104,95 kr
4. apr. 2026105 kr
4. mar. 2026104,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret