Gå til hovedindhold

Addi Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele

AddiHåndarbejde og hobbyEAN: 5700137365717
Pris fra 169 krtil 183,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14,95 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 168 kr 29. maj

Sammenlign priser på Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Hobby box med over 1200 dele
169 kr
Til butik
Hobby box med over 1200 dele billede

Produktinformation

Hobby Box – kreakasse med over 1200 dele giver masser af muligheder for kreativ leg og læring. Kassen indeholder et bredt udvalg af hobbyartikler: Perler, glimmer, garn, pomponer, pailletter, fjer, mosgummi, saks, lim og meget mere. Perfekt ti

Produktspecifikationer

Kategori: Hobbyartikler
Størrelse: 1200 dele
EAN: 5700137365717
Varenr.: 117050
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hobby box med ca. 1200 dele ass.
169 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele
-6%169,95 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Hobby Box Med Ca.1200 dele
-8%183,95 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HC Farver169 kr169 krKøb
2CS MEGASTORE DK169 kr208 krKøb
3Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
4Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby183,95 kr183,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele

PriceData har fulgt prisen på Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele i 139 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Hobby Box - Kreakasse Med Ca. 1200 Dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026169 kr1 kr (1%)
29. maj 2026168 kr1 kr (1%)
27. maj 2026169 kr1 kr (1%)
25. maj 2026168 kr1 kr (1%)
22. maj 2026169 kr1 kr (1%)
17. maj 2026168 kr1 kr (1%)
16. maj 2026169 kr1 kr (1%)
15. maj 2026168 kr1 kr (1%)
11. maj 2026169 kr1 kr (1%)
9. maj 2026168 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret