Gå til hovedindhold

Nokia HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød

NokiaMobiltelefonerEAN: 6438409101174
Pris fra 564 krtil 839 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 564 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HMD 2660 Flip 2.8" 128MB Rød
564 kr
Til butik
HMD 2660 Flip 2.8" 128MB Rød billede

Produktinformation

HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød

Produktspecifikationer

Mærke: Nokia
Artikel nr.: 1GF033CPC1L01
EAN: 6438409101174
Varenr.: 1003141074
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød
718 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HMD 2660 Flip 2.8 128MB Rød
719 kr
Til butik
HMD 2660 Flip 2.8 128MB Rød billede

Produktinformation

HMD 2660 Flip 28 128MB Rd Oplev den tidløse elegance og pålidelighed med HMD 2660 Flip 28. Denne klassiske klaptelefon kombinerer en simpel brugerflade med moderne funktioner, hvilket gør den ideel til både unge og voksne. Med et rummeligt 2,8-tommers dis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nokia
Kategori: Reservedele Til Mobil & Telefoni
EAN: 6438409101174
Varenr.: 119121
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HMD 2660 Flip - Red
799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Nokia HMD 2660 Flip 2,8" 4G dual‑SIM - Rød
-7%819 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nokia HMD 2660 Flip 2,8" 4G dual‑SIM - Rød
-7%839 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK564 kr564 krKøb
2CS MEGASTORE DK718 kr757 krKøb
3Ultrashop719 kr719 krKøb
4Proshop DK799 kr838 krKøb
5Boligcenter DK819 kr819 krKøb
6Vivas DK839 kr908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød

PriceData har fulgt prisen på HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød i 160 dage. Laveste pris i perioden er 564 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 647 kr.

Den nuværende pris på 564 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for HMD 2660 Flip - 4G funktionstelefon - dual-SIM - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - rear camera 0,3 MP - rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026564 kr70 kr (11%)
1. maj 2026634 kr35 kr (6%)
30. apr. 2026599 kr48 kr (7%)
30. mar. 2026647 kr42 kr (7%)
29. mar. 2026605 kr68 kr (10%)
28. mar. 2026673 kr6 kr (1%)
27. mar. 2026667 kr6 kr (1%)
26. mar. 2026673 kr6 kr (1%)
25. mar. 2026667 kr7 kr (1%)
24. mar. 2026660 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret