Gå til hovedindhold

Sony Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk

SonySpilEAN: 0711719411772
Pris fra 109 krtil 233 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
The Last of Us - Remastered - Sony PlayStation 4 - Action
-45%109 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Last of Us - Remastered - Sony PlayStation 4 - Action billede

Produktinformation

PS4

Produktspecifikationer

Mærke: Sony
Kategori: Spil
Artikel nr.: 711719411772
EAN: 0711719411772
Varenr.: 2455411
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
The Last of Us - Remastered (Playstation Hits) – PS4
159 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
The Last Of Us - Remastered - Nordic - PS4
199,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk
233 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK109 kr148 krKøb
2CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
3Gucca.dk199,95 kr199,95 krKøb
4Geekd233 kr233 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk i 176 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 31% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Hits) (The Last of Us - Remastered Playstation 4 Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026109 kr46 kr (30%)
26. maj 2026155 kr4 kr (3%)
18. maj 2026159 kr4 kr (3%)
15. apr. 2026155 kr11 kr (7%)
6. apr. 2026166 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026167 kr10 kr (6%)
25. jan. 2026157 kr2 kr (1%)
14. jan. 2026159 kr1 kr (1%)
12. jan. 2026160 kr1 kr (1%)
3. jan. 2026159 kr90 kr (130%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret