Gå til hovedindhold

IO Interactive HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

IO InteractiveSpilEAN: 0884095213985
Pris fra 186 krtil 269,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 83,95 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plaion Gra HITMAN World of Assassination til PlayStation 5
186 kr
Til butik
Plaion Gra HITMAN World of Assassination til PlayStation 5 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PLAION
Kategori: Playstation 4
Farve: 2
Artikel nr.: 884095213985
EAN: 0884095213985
Varenr.: 10596976
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure
-11%260 kr
Før 291 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Square Enix HITMAN: World of Assassination
262 kr
Til butik
Square Enix HITMAN: World of Assassination billede

Produktinformation

HITMAN World of Assassination samler det bedste fra HITMAN, HITMAN 2 og HITMAN 3, herunder hovedkampagnen, contracts mode, escalations, elusive target arcades og featured live content. BLIV AGENT 47 - Klæd dig på til et spion-thriller-eventyr, hvor alle dine dødbringende evner bliver sat på prøve på mere end 20 steder, FRI TILGANG - Dit farligste våben er kreativitet. Lås op for nyt udstyr, og gør dit spil bedre på missioner, der kan spilles igen og igen, WORLD OF ASSASSINATION - Rejs rundt i en levende verden fyldt med spændende karakterer og dødbringende muligheder, HITMAN FREELANCER - En ny måde at spille på dine egne præmisser, der kombinerer rogue-lignende elementer og dyb strategisk planlægning med en vedvarende og uendeligt gentagelig spiloplevelse, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Square Enix
Kategori: Spil
EAN: 0884095213985
Varenr.: C93376
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hitman: World Of Assassination - PS5
269,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK186 kr225 krKøb
2Proshop DK260 kr299 krKøb
3Teknikproffset DK262 kr311 krKøb
4Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

PriceData har fulgt prisen på HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure i 179 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for HITMAN: World of Assassination - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026186 kr1 kr (1%)
25. maj 2026187 kr40 kr (18%)
21. maj 2026227 kr1 kr (0%)
17. maj 2026228 kr1 kr (0%)
15. maj 2026229 kr1 kr (0%)
13. maj 2026230 kr1 kr (0%)
10. maj 2026231 kr1 kr (0%)
8. maj 2026232 kr1 kr (0%)
6. maj 2026233 kr1 kr (0%)
3. maj 2026234 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret