Gå til hovedindhold

LG Electronics LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid

LG ElectronicsOptiske drevEAN: 8806087260878
Pris fra 182 krtil 249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 18. mar.

Sammenlign priser på LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG GP57EW40 DVD-brænder Ekstern
182 kr
Til butik
LG GP57EW40 DVD-brænder Ekstern billede

Produktinformation

LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GP57EW40
EAN: 8806087260878
Varenr.: 989524045
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid
224 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hitachi - LG GP57EW40 Slim Portable DVD-Writer - DVD-RW (Brænder) - USB 2.0 - Hvid
224 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG GP57EW40 DVD-brænder Ekstern
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK182 kr182 krKøb
2CS MEGASTORE DK224 kr263 krKøb
3Proshop DK224 kr263 krKøb
4Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid

PriceData har fulgt prisen på LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 223 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for LG GP57EW40 - Disk drev - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - 8x/8x/5x - USB 2.0 - ekstern - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026182 kr41 kr (18%)
5. maj 2026223 kr10 kr (5%)
26. apr. 2026213 kr9 kr (4%)
15. apr. 2026204 kr6 kr (3%)
14. apr. 2026198 kr5 kr (2%)
8. apr. 2026203 kr24 kr (13%)
18. mar. 2026179 kr13 kr (7%)
17. mar. 2026192 kr3 kr (2%)
14. mar. 2026189 kr2 kr (1%)
12. mar. 2026187 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret