Gå til hovedindhold

Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR

HikvisionEAN: 6942160419718
Pris fra 7.278 krtil 7.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 541 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.334 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7278 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR
7.278 kr
Til butik
Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR billede

Produktinformation

Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) - NVR - 32 kanaler - netværket - 1.5U - rackversion

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-7732NXI-I4/S(STD)(E)
EAN: 6942160419718
Varenr.: 1001625735
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision 32-ch 1U AcuSense 4K NVR
7.469 kr
Til butik
Hikvision 32-ch 1U AcuSense 4K NVR billede

Produktinformation

Hikvision 32-ch 1U AcuSense 4K NVR Producentens varenummer: DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Hikvision 32-ch 1U AcuSense 4K NVR er en avanceret netværksvideooptager designet til at give dig omfattende overvågningsmuligheder. Denne 4K NVR understøtter op til 32...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Forside
EAN: 6942160419718
Varenr.: 33726
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hikvision DS-7732NXI-I4/S(E) netværksoptager (NVR) 1,5U - sort
-8%7.799 kr
Før 8.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hikvision DS-7732NXI-I4/S(E) netværksoptager (NVR) 1,5U - sort billede

Produktinformation

Avanceret NVR til professionel videoovervågningHikvision DS-7732NXI-I4/S(E) er en kraftig netværksoptager til videoovervågning, der samler op til 32 kanaler i én løsning. Med understøttelse af H.265+/H.265/H.264+/H.264 får du effektiv komprimering og høj billedkvalitet helt op til 3840 × 2160. Enheden har tovejssamtale, ansigtsdetektion og høj ind-/udgående båndbredde på 256 Mbit/s, så dine kameraer kan udnyttes fuldt ud.Bygget til driftssikkerhedNVR’en er rackmonterbar i 1,5U og leveres i sort metalchassis. Den håndterer 4 interne HDD’er (SATA/SATA II/SATA III) med samlet lagerkapacitet op til 40 TB. Arbejdstemperatur fra -10 til 55 °C og fugtighed 10–90 % gør den egnet til mange miljøer. Typisk strømforbrug er 30 W.Fleksible tilslutningerTilslut nemt netværk og skærme via 2× RJ‑45 (op til 1000 Mbit/s) og 2× HDMI. Der er desuden USB 3.2 Gen 1 og 2× USB 2.0 til backup, eSATA, RS‑232 samt RS‑485. Wi‑Fi er ikke indbygget, hvilket sikrer stabil kablet drift.Kanaler: 32 videoindgangeMaks. opløsning: 3840 × 2160Video-codecs: H.265+/H.265/H.264+/H.264Audio: Tovejs, PCMAlarm: 16 indgange, 9 udgangeInd-/udgående båndbredde: 256 Mbit/sLager: Op til 40 TB, 4× HDD (SATA/SATA II/SATA III)Tilslutninger: 2× RJ‑45, 2× HDMI, 1× USB 3.2 Gen 1, 2× USB 2.0, eSATA, RS‑232, 1× RS‑485Rack: 1,5U, rackmonteringStrømforbrug (typisk): 30 WDriftstemperatur: -10 – 55 °C; Fugtighed: 10 – 90 %Mål (H × B × D): 7,5 × 44,5 × 39,1 cmVægt: 3,6 kgFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Tilbehør til overvågningskameraer
Vægt: 8.38g
EAN: 6942160419718
Varenr.: 2090334
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hikvision DS-7732NXI-I4/S(E) netværksoptager (NVR) 1,5U - sort
-8%7.819 kr
Før 8.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.278 kr7.278 krKøb
2Ultrashop7.469 kr7.469 krKøb
3Boligcenter DK7.799 kr7.799 krKøb
4Vivas DK7.819 kr7.908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR i 160 dage. Laveste pris i perioden er 6.334 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 11.137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.372 kr.

Den nuværende pris på 7.278 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Hikvision Pro Series with AcuSense DS-7732NXI-I4/S(STD)(E) Standalone NVR de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.278 kr9 kr (0%)
27. maj 20267.287 kr1 kr (0%)
25. maj 20267.288 kr28 kr (0%)
24. maj 20267.260 kr209 kr (3%)
9. maj 20267.469 kr750 kr (11%)
8. maj 20266.719 kr750 kr (10%)
3. maj 20267.469 kr889 kr (14%)
2. maj 20266.580 kr889 kr (12%)
1. maj 20267.469 kr1.135 kr (18%)
30. apr. 20266.334 kr1.135 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret