Gå til hovedindhold

Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440

HikvisionOvervågningskameraerEAN: 6931847164379
Pris fra 2.699 krtil 3.277 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 578 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Hikvision IP DS-2CD2T87G2P-LSU/SL 4 mm
-33%2.699 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera Hikvision IP DS-2CD2T87G2P-LSU/SL 4 mm billede

Produktinformation

Fordele ved IP overvågningskameraSkab tryghed i hjemmet eller virksomheden med et pålideligt IP overvågningskamera. Hikvision DS-2CD2T87G2P-LSU/SL i 4 mm-varianten er velegnet til dig, der ønsker klar videoovervågning og nem netværkstilkobling. Det er et fastmonteret bullet-kamera, der passer ind i mange scenarier, hvor du vil have overblik ved indgange, facader eller lagerområder.Hvorfor vælge dette kamera?Med netværksbaseret tilslutning får du fleksibel placering og mulighed for at integrere kameraet i dit eksisterende system. Modellen er kendetegnet ved sit slanke, hvide kabinet med sort front og fast optik. Den solide konstruktion gør det oplagt til langvarig overvågning både inde og ude, hvor stabil drift og tydeligt billede er i fokus. IP kamera til sikkerhed er et oplagt valg for små og mellemstore virksomheder såvel som private boliger, der vil styrke sikkerheden.Produkttype: IP overvågningskamera (bullet)Model: DS-2CD2T87G2P-LSU/SLBrændvidde: 4 mmTilslutning: IP/netværkFarve: Hvid med sort frontMontering: Vægbeslag inkluderet på kamerahus...

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.93g
EAN: 6931847164379
Varenr.: 1922153
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Hikvision IP DS-2CD2T87G2P-LSU/SL 4 mm
-32%2.719 kr
Før 4.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera Hikvision IP DS-2CD2T87G2P-LSU/SL 4 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.93g
EAN: 6931847164379
Varenr.: 1922153
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440
2.768 kr
Til butik
Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440 billede

Produktinformation

Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - kugle - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.265+, H.264, H.265, H.264+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS-2CD2T87G2P-LSU/SL(4mm)(C)
EAN: 6931847164379
Varenr.: 1000617273
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL - network surveillance / panoramic camera - bullet
3.277 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
2Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb
3CompuMail DK2.768 kr2.768 krKøb
4Proshop DK3.277 kr3.277 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.699 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 4.448 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.020 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2T87G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.699 kr490 kr (15%)
11. mar. 20263.189 kr282 kr (10%)
10. mar. 20262.907 kr25 kr (1%)
9. mar. 20262.882 kr25 kr (1%)
8. mar. 20262.907 kr13 kr (0%)
7. mar. 20262.894 kr295 kr (9%)
5. mar. 20263.189 kr466 kr (13%)
28. feb. 20263.655 kr36 kr (1%)
27. feb. 20263.619 kr12 kr (0%)
26. feb. 20263.631 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret