Gå til hovedindhold

Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3

HikvisionOvervågningskameraerEAN: 6931847164355
Pris fra 2.399 krtil 3.563 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.164 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.025,35 kr 23. maj

Sammenlign priser på Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hikvision DS-2CD2387G2P-LSU/SL 8 MP IP-kamera 4 mm - turret, hvid
-8%2.399 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hikvision DS-2CD2387G2P-LSU/SL 8 MP IP-kamera 4 mm - turret, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved IP-overvågningskameraHikvision DS-2CD2387G2P-LSU/SL er et 8 MP IP-sikkerhedskamera til kablet overvågning i hjem og erhverv. Turret-designet i hvid metalhus er diskret og robust, mens IP67-beskyttelsen giver pålidelig drift i krævende miljøer. Med indbygget mikrofon og højttaler får du to-vejs lyd til klar kommunikation på stedet. Kameraet leverer et bredt horisontalt synsfelt på 180° og natfunktion med IR op til 30 m, så du får detaljer både dag og nat.Avancerede funktioner til sikkerhedEnheden understøtter klassificering af mennesker og køretøjer, videobevægelsesdetektion samt hændelsestyper som indtrængen og linjekrydsning. Med Wide Dynamic Range, baglys- og højlyskompensation samt 3D støjreduktion får du stabile billeder under skiftende lysforhold. Kameraet optager i op til 5.120 × 1.440 og gemmer lokalt via microSD-kort (op til 256 GB). Strømforsyning sker via 12 V DC eller PoE, og webbaseret styring gør opsætning og betjening enkel.Type: IP-sikkerhedskamera (kablet)Opløsning: 8 MP, op til 5.120 × 1.440Linse: 4 mm, vandret synsvinkel 180°, lodret 44°Pan/Tilt: Pan -30 – 30°, Tilt -75 – 75°Natsyn: IR op til 30 mHus: Metal, turret, farve hvidBeskyttelse: IP67Lyd: Indbygget mikrofon og højttaler, SNR 52 dBVideoformater: H.264/H.264+/H.265/H.265+/MJPGHukommelse: MicroSD/SDHC/SDXC op til 256 GB, kortlæser integreretNetværk: Fast Ethernet, 1 × RJ-45, op til 32 brugereStrøm: 12 V DC eller PoE, maks. 9,5 WDriftstemp.: -30 – 60 °CMål: Diameter 15,5 cm; Højde 155,3 mmPakkens indhold: 1 kamera...

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.43g
EAN: 6931847164355
Varenr.: 2139031
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hikvision DS-2CD2387G2P-LSU/SL 8 MP IP-kamera 4 mm - turret, hvid
-8%2.419 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hikvision DS-2CD2387G2P-LSU/SL 8 MP IP-kamera 4 mm - turret, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hikvision
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 2.43g
EAN: 6931847164355
Varenr.: 2139031
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3
2.552,66 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 5120 x 1440
2.764 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL Netværksovervågning/panoramisk kamera Fast irisblænder 512
3.259 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - network surveillance / panoramic camera - turret
3.563 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
2Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.552,66 kr2.552,66 krKøb
4CompuMail DK2.764 kr2.764 krKøb
5Ultrashop3.259 kr3.259 krKøb
6Proshop DK3.563 kr3.563 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3

PriceData har fulgt prisen på Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.025,35 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.299 kr.

Den nuværende pris på 2.399 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Hikvision Pro Series EasyIP 4.0 with ColorVu DS-2CD2387G2P-LSU/SL - Netværksovervågning/panoramisk kamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - støvresistent/vandresistent - farve (Dag/nat) - 8 MP - 5120 x 1440 - M16 montering - fast irisblænder - fast brændvidde - audio - LAN 10/100 - H.264, H.265, H.264+, H.265+, MJPEG - DC 12 V / PoE klasse 3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.399 kr153,66 kr (6%)
1. jun. 20262.552,66 kr344,66 kr (16%)
31. maj 20262.208 kr169,89 kr (8%)
30. maj 20262.038,11 kr
29. maj 20262.037,18 kr2,35 kr (0%)
28. maj 20262.039,53 kr3,95 kr (0%)
27. maj 20262.035,58 kr
25. maj 20262.035,86 kr3,66 kr (0%)
24. maj 20262.032,2 kr6,85 kr (0%)
23. maj 20262.025,35 kr2,06 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret